Официалният форум на iPlay.bg 

#434221  от hak mastar
 нед дек 01, 2019 9:03 pm
Това ми пише в конзолата

Connecting to 93.123.18.35:27015...
You have been banned from this server.

http://bans.iplay.bg/ban_list.php?bid=128222

от някъв maruder ли къв е

https://dox.abv.bg/download?id=e84d3eb836
 #434223  от dinero quiero
 нед дек 01, 2019 9:36 pm
На демото, което си предоставил не се вижда, щото аз от миналия мап се опитвах да те банна, пробвах да те съживя, убия, да ресна рунда, вижда се на демото, не става и не става, все едно не можем да те баннем. Ако все пак не си сигурен, може да попиташ и Elektrika, като му казах, че не ми дава да те банна и той пробва и при него същото. Буквално нито в конзолата, нито в чата нищо не изписва, просто не те банва => кикнах те, след което ти не влезе и след няколко минутки погледнах бан листа и като по магия си там с бана, който се опитвах да ти сложа :D Някъв бъг ще да е, пожене и през amxmodmenuto-то не даваше да бъдеш баннат. Иначе предостави демото от миналият мап, щото фактически от него се опитвах да те банна, както вече казах, но и да го предоставиш няма кво :D - по-oчеваден aim hack няма на къде да изкараш.

ЕДИТ: ся като чекнах банлиста с твойто ид:
http://bans.iplay.bg/ban_list.php?bid=128184
Big Easy харесват това
 #434225  от hak mastar
 нед дек 01, 2019 9:44 pm
dinero quiero написа:На демото, което си предоставил не се вижда, щото аз от миналия мап се опитвах да те банна, пробвах да те съживя, убия, да ресна рунда, вижда се на демото, не става и не става, все едно не можем да те баннем. Ако все пак не си сигурен, може да попиташ и Elektrika, като му казах, че не ми дава да те банна и той пробва и при него същото. Буквално нито в конзолата, нито в чата нищо не изписва, просто не те банва => кикнах те, след което ти не влезе и след няколко минутки погледнах бан листа и като по магия си там с бана, който се опитвах да ти сложа :D Някъв бъг ще да е, пожене и през amxmodmenuto-то не даваше да бъдеш баннат. Иначе предостави демото от миналият мап, щото фактически от него се опитвах да те банна, както вече казах, но и да го предоставиш няма кво :D - по-oчеваден aim hack няма на къде да изкараш.
Какви са тия идиотски оправдания , закакво тогава ме караше да целя стените и теб като си бил сигурен , че ще ме банваш и че съм хак ?? Не мога да предоставя демо от последния map , защото картата се смени. Аз няма никой нищо да питам електрици водопроводчици искам да ми махнеш бана.
dinero quiero написа:ЕДИТ: ся като чекнах банлиста с твойто ид:
http://bans.iplay.bg/ban_list.php?bid=128184
И ?
 #434227  от dinero quiero
 нед дек 01, 2019 9:50 pm
Няма как да ти премахна бана просто така, първо, че съм 100% сигурен в решението си, а второто е, че не ти е за сефте, а вече си бил клиент. Предостави демо с противополжното и ще го разгледам внимателно, и в случай, че грешката наистина е моя, ще поема последствията.
Big Easy харесват това
 #434229  от hak mastar
 нед дек 01, 2019 9:59 pm
dinero quiero написа:
нед дек 01, 2019 9:50 pm
Няма как да ти премахна бана просто така, първо, че съм 100% сигурен в решението си, а второто е, че не ти е за сефте, а вече си бил клиент. Предостави демо с противополжното и ще го разгледам внимателно, и в случай, че грешката наистина е моя, ще поема последствията.
Така първо да, играх с хак и си изтърпях бана , 2-ро щом не си можел да ме баннеш защо просто не излезе от сървъра да си запазиш поне демото в случай , че аз се оплача ? Аз от къде да знам, че си кривоглед и стрелбата ми ти се е видяла като явен aim ? Вината е твоя и аз повече няма какво да дам , за да докажа , че не съм бил с хак.
100% Просто си видял ника ми и че преди съм имал бан и бързаш директно да банваш --> ти си виновен и че нямаш доказателство, че съм хак пак е твоя вина --> махаш бана.
 #434230  от dinero quiero
 нед дек 01, 2019 10:07 pm
Не запазвам демото за всеки един, който наказвам/банвам. Иначе тайничко ми харесва, че се опитваш и се получава нещо като спор, но на разговор, в който само аз и ти знаем истината. :D :wub:
Big Easy харесват това
 #434231  от hak mastar
 нед дек 01, 2019 10:16 pm
dinero quiero написа:Не запазвам демото за всеки един, който наказвам/банвам. Иначе тайничко ми харесва, че се опитваш и се получава нещо като спор, но на разговор, в който само аз и ти знаем истината. :D :wub:
Аха , значи целия сървър , който ме гледаше (понеже бях последният жив) не ме е помислил за хак и да ти сигнализира , а ти понеже си толкова навътре в нещата "няма по-явен aim".. Ако може някой друг да ми махне бана , този явно не е свикнал да греши.
 #434232  от dinero quiero
 нед дек 01, 2019 10:23 pm
След като получих опреснителен урок за тази ситуация -> в този спор ти си правият, тъй като няма как да докажа, че наистина си бил хак, щото нямам демото.
Ънбаннат.
 #434233  от JmeLche
 нед дек 01, 2019 10:27 pm
Към отговорника- демото се пази една седмица след поставяне на бан!!!
 #434235  от BlueTwist3r
 нед дек 01, 2019 11:58 pm
Когато банвате за какъвто и да е хак, гледайте да си пазите демотата ако не искате играчите да бъдат ънбанвани за липса на доказателства всеки път.