Официалният форум на iPlay.bg 

Кандидатурите са отворени.
Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи, ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #434165  от Big Easy
 нед ное 24, 2019 12:33 am
1) Възрастова граница 19
2) Ник в играта? Lautverbindungen
3) Защо искате да станете админ? За да помагам на играчите
4) От къде сте? Германия
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Влизам от години, но през тази 1година не можах. (Обучение) През последните 1/2 седмици бях в България и активноста ми падна (когато бях в България)
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Тук в зомби сървъра
7) Скайп за връзка. н/а
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) https://steamcommunity.com/id/Lautverbindungen/
hristo.iliev, Handanovic, LeX_KACMETKO харесват това
 #434173  от dinero quiero
 пон ное 25, 2019 10:43 am
Редовен си, последните дни държанието ти е добро, помагаш на играчите, помагал си ми и на админ чата. Мисля, че можеш да си от помощ в момента, ако си сериозен :)) За от мен.
Big Easy, Handanovic харесват това
 #434200  от sK|Achkata ;]
 пет ное 29, 2019 7:24 pm
Редовен си, когато има проблем в сървъра ми докладваш, държанието ти се е променило.Виждам, че имаш желание да станеш админ в затвора и имаш моята подкрепа -ЗА :)) .
Big Easy харесват това
 #434238  от ShadoWMiaR
 вт дек 03, 2019 11:45 pm
В началото бях твърдо против да ти се дават права, но виждам, че имаш промяна, не знам дали е само заради кандидатурата или наистина си се променил. Помагаш в игра на играчите и админите, докладваш по стеама когато има нарушители и активността ти е доста висока, преди беше админ в зомбито не помня дали мина тест периода, отказа ли се какво стана, но все пак ти давам за, ако ти се даде шанс тест периода ще покаже дали си се променил или е било само измама.
Преди бях поставил условие за моето за на бисквитата :viewtopic.php?f=133&t=31822 този път няма да го правя понеже той след като мина тест периода почна да се прави пак на един вид бога на сървъра надявам се това да не се повтори понеже бих те сравнил с него и той се беше променил за кандидатурата и след тест периода старата песен.
Надявам се да не ме накараш да съжалявам, че съм ти дал за :).
Big Easy харесват това
 #434242  от Jonathan Wick
 ср дек 04, 2019 4:43 pm
Има коренна промяна в държанието ти,помагаш на играчите в игра,не съм те хващал в издънка-За от мен
Big Easy харесват това