Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #434075  от Drea<M>40BG
 ср ное 13, 2019 4:30 pm
1) Възрастова граница -> 14, след известно време 15.
2) Ник в играта? Dixiklo ain't real. (Напоследък играя най-вече от този)
3) Защо искате да станете админ?
Напоследък спрях да играя играта от година и нещо, но влизам много рядко дори и в моя сървър. Наскоро започнах отново да играя в Jailbreak сървъра Ви и когато нямаше админи срещнах някои нарушения и изглежда ми дойде отново хъс за игра. Бих могъл да помогна, ако ми се даде шанс. Играя в тази верига от 2013 и винаги съм се кефил най-много на Rally, Deathrun & Jailbreak Unique и Jailbreak Extreme сървъра. Отдавна не съм играл играта и съм забравил каква беше тръпката през годините ми игра на тази игра. "На времето" беше забавно, понеже нямах много време и много се кефих на сървърите, играх само тук.
4) От къде сте? Казанлък.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра? - Мога да отделя около 1-2 часа на ден игра в сървъра, ако има хора и съответно имам време, мога и повече. Играя във веригата от 2013, а в този сървър мисля че беше от 2015 ноември месец.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да, бях в cs-master, cs-king.info (изчезнала верига от 2016), slackserv.com, cs-nation отговорник и админ в някои сървъри, slackserv.com съм Глобален Админ, но имах предложение и за повишение към Администратор. Имах и собствени вериги и проекти, които вече съм затворил.
7) Скайп за връзка. unsi1231 , предпочитам Discord: Unstopablee36#0334
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) https://steamcommunity.com/id/191697292/
LeX_KACMETKO харесват това
 #434126  от Go6kata
 вт ное 19, 2019 7:26 pm
Такива несериозници като теб не ни трябват. Против.
カカロット, Imp0ss!bLe ;], jani mi e vsichko и 2 други харесват това
 #434145  от BlueTwist3r
 чет ное 21, 2019 11:44 pm
В стари твои кандидатури за модератор и за сървър админ, създадени на 13 март 2018 и на 25 март 2018, си казал че си на 17 години.

Там бивш админ е оставил снимка която показва списъка с банове, които си получавал в сървърите тук, като те са над 20.

Още тогава си казал че е било преди време, бил си по-малък и държанието ти било по-детско, но се било променило.

Днес като прегледах флууд темата видях че си попитал какво ще стане с кандидатурата ти, както и забелязах че мога директно да ти сложа 3 предупреждения за нарушаване на правилата на форума като видях следващите ти мнения.

Тъй като този феномен на подмладяването, където хората от 20 годишни стават 14 годишни се среща често тук при повечето отхвърлени кандидат-админи, аз реших да направя подробно проучване и прецених че държанието ти не би помогнало с нищо за сървъра ако ти получиш права с които да създаваш ред.
カカロット, Go6kata, hristo.iliev и 3 други харесват това
 #434147  от P$yCh0
 пет ное 22, 2019 2:01 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0