Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #433800  от Пеци.Т.
 нед авг 18, 2019 5:07 pm
1). Възрастова граница - 17
2). Ник в играта? -AbstergO-
3). Защо искате да станете админ?- Искам да бъда админ в Айплей, защото когато няма администратор в сървъра влизат хора с комплекси и започват да си избиват комплексите върху редовните играчи и стават кавги, които няма кой да разреши. Също така влизат хакери и развалят играта, и след определено време играта доскучава, a играчите искат да пуснем някой ден, но няма админ.
4). От къде сте?- Ботевград
5) Колко често и от кога влизате в сървъра.- Влизам в сървъра от 2012 година, играя всеки ден минимум 3 часа и предимно вечер, защото сутрин имам ангажименти!
6). Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървари?- Да, Fatal-error. Също така в този сървър имам kick, teammenu и gag права от вип екстрите. Справям се с amxmodmenu !
7). Скайп за връзка.- на лс 🙂
😎. Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)- Нямам.❤️
kotenceto, NinjaKillerBG!, dinero quiero харесват това
 #433802  от shaynes
 нед авг 18, 2019 5:57 pm
Само че в случая почти не използваш amxmodmenu, не мисля, че ще се справиш. Отделно си от проблемните играчи, рекламираше някакъв си сървър там, изобщо скоро не мисля, че трябва да ти бъде даден шанс за изява.
Пеци.Т., kotenceto харесват това
 #433805  от ShadoWMiaR
 нед авг 18, 2019 10:22 pm
Постоянно си пускаш музички, независимо дали има симон/админ в игра, държанието ти не ми харесва, не виждам и желание да помагаш, за момента няма как да дам нещо различно от против.
kotenceto харесват това
 #433806  от murtaugh.
 пон авг 19, 2019 2:17 pm
Макар и да не влизам често в сървъра, съм твърдо против да получиш права, защото както казваш ти влизат играчи да си избиват комплексите при теб е абсолютно същата работа :)
 #433807  от sK|Achkata ;]
 пон авг 19, 2019 6:45 pm
И аз съм на това мнение.Наскоро имаше бан за бъгване на скинове и искаш да станеш админ, а и имаш банове където си рекламирал сървър, а и държанието ти не ми харесва.Против
 #433914  от P$yCh0
 пет сеп 13, 2019 12:54 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0