Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #433646  от Jrebec ;]]
 ср юли 24, 2019 9:47 pm
1) Възрастова граница -> 13
2) Ник в играта? - Jrebec ;]]
3) Защо искате да станете админ? Искам да помагам на сървара , тъй като няма много админи в него.
4) От къде сте? - София
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. – ами всеки ден почти докато не лефтнат играчите
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)?- не , но съм имал вип ( не знам дали това е опръвдание
7) Скайп за връзка. Tedo Jrebec ;]]
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - teodorpetkow
Последна промяна от Jrebec ;]] на чет юли 25, 2019 9:32 am, променено общо 1 път.
 #433647  от Jrebec ;]]
 ср юли 24, 2019 9:48 pm
МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от OciXCrom™ на ср юли 24, 2019 10:27 pm, променено общо 1 път. Причина: Това извинение с написано главни букви е доста по-голяма грешка от предишната, която лесно можеше да поправиш като си промениш мнението.
dinero quiero, Pull The Trigger харесват това
 #433657  от Elektrika
 чет юли 25, 2019 11:26 pm
Така така като за начало админи има в изобилие това че някой хора не влизат в сървара поради някаква причина си е тяхна работа второ това че си пуснал няколко оплаквания от играчи не значи че ще се оправиш с 20 30 играчи когато има в сървара и си сам админ трето не си ми направил кой знае какво впечатление че искаш да станеш админ и да помагаш на екипа спамиш по 123524623 реда защо си бил убит когато ти се даде отговор ти продължаваш да си отстояваш твоето си лигавиш се прекаленно много не знам как ще ти се получи да станеш админ поне на този етап аз съм ПРОТИВ
SaShO BaGeRaee42ewfr харесват това
 #433816  от TN!
 чет авг 22, 2019 6:53 am
С това изказване със сигурност ще се отхвърли.Заключва се изчакай отговор от отговорник
 #433915  от P$yCh0
 пет сеп 13, 2019 12:54 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0