Официалният форум на iPlay.bg 

#433485  от V1ch3
 съб юни 29, 2019 2:16 pm
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ShadoWMiaR.
[AMXBans] There are 1 day , 23 hours , 31 minutes and 48 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : mainkraftPROTO
[AMXBans] Reason : ' Bqh te predupredil! '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.iPlay.bg
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 200905928 '
[AMXBans] Your IP : ' 89.215.87.199 '
[AMXBans] ===============================================
Искам да се оплача от Abstergo, който постоянно като влезе в сървъра ме кара да му казвам как се бъгват скинове. За моя грешка най-накрая му казах и бях баннат, не се оплаквам от човека който ме банна а от човека който ме кара да му казвам а именно Abstergo. Постоянно ме изнудва да му казвам как се бъгват.
 #433486  от ShadoWMiaR
 съб юни 29, 2019 2:25 pm
И той ще бъде баннат, но на демото което ми беше дадено, видях как ти му казваш напиши еди какво си в конзолата за скин нинджи както и за специалния скин (PayDay). Преди още когато ти бъгваше и играеше с бхоп скрипт те баннах и когато бановете ти изтекоха ти казах изрично да спреш да учиш играчите да бъгват скинове. Ти се съгласи и каза, че няма да го правиш повече. Ако трябва ще кача демото, но нека администратор/ отговорника да види в лога как ти самия си му казваш без да те пита как да бъгва скиновете след което ти пишеш : ,,Но внимавай админ да не те види банват за това"
Целта на оплакването ти е да кача демото за да видиш играча който ми пратил демото. Спокойно няма да си единствения който ще е баннат обещавам ти :)
 #433487  от V1ch3
 съб юни 29, 2019 5:26 pm
Намаляване на банът може ли ?
 #433488  от TN!
 съб юни 29, 2019 6:49 pm
Изчакай отговор от администратор/отговорник