Официалният форум на iPlay.bg 

Кандидатурите са отворени.
Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи, ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #433484  от Blackbear
 съб юни 29, 2019 8:59 am
1) Възрастова граница -> 17
2) Ник в играта? Fi Ha преди играех с ника Вспоминай меня!
3) Защо искате да станете админ? Да наказвам нарушителите и да помагам с каквото мога!
4) От къде сте? Кюстендил
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Влизам близо 2 месеца , всеки ден по 1/2 часа понякога и повече
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да, бил съм тук в Деатръна
7) Скайп за връзка. не ползвам скайп
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв). Fi Ha
트와이스 харесват това
 #433492  от ShadoWMiaR
 нед юни 30, 2019 11:38 am
За момента няма как да ти дам за, понеже не си ми направил никакво впечатление в игра. Преди беше админ когато "зайците" се присъединиха към веригата ни, но си спомням, че ти не остана за дълго и мисля, че дори не стана Сървър Админ. В момента желанието е за права, а не за помощ според мен понеже не виждам желание.
Моя съвет към теб е да почнеш да помагаш в игра и да показваш изява и желание. Против.
Милен Цветанов харесват това