Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #433435  от Милен Цветанов
 чет юни 20, 2019 10:31 am
1) На 17 години съм.
2) Roi` Milanov. ми е никнейма.
3) Желая да помагам на играчите, с каквото мога и да наказвам нарушителите.
4) От София съм.
5) Играя от малък в сървъра, последните седмици съм един от най-редовните(от сутринта като седна, чак вечерта ставам)
6) Да, имам опит като администратор. Бил съм С.А в danger, Г.А в SlackServ и съм бил Главен Администратор в csmaxgaming (редом в Бичето и Матадор)преди години.
7) Скайпа ми е: milen.m13
8) Roi` Milanov. ми е стийма.

Искам да отговоря на всички, които ще се запитат "Защо като искаш да помагаш на сървъра нямаш доклади?"
Да не казвам голяма дума, но имам почти всички админи в Стийм(даже някой във фейсбук/Инстаграм/Скайп). Винаги мога да се свържа с някой от админите, ако има нарушител(това мога да го докажа), плюс имам вип права и мога да се справя с нарушителите.
-RuthlesS-, kotenceto харесват това
 #433436  от shaynes
 чет юни 20, 2019 11:56 am
С какъв ник си играл като малък?
 #433491  от ShadoWMiaR
 нед юни 30, 2019 11:34 am
Активността ти е отлична, но понякога прекаляваш с лигавенето, което играе лоша шега за теб.
Иначе помагаш на играчите в игра и показваш желанието, което трябва, но аз бих искал да бъдеш малко по-сериозен за да мога да ти дам положителен вот. За сега ти давам против, но не се отказвай и продължи с тази активност и желание и на следващата кандидатура имаш за от мен само ако намалиш лигавенето.
 #433909  от P$yCh0
 пет сеп 13, 2019 12:54 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0