Официалният форум на iPlay.bg 

Кандидатурите са отворени.
Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи, ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #433435  от Милен Цветанов
 чет юни 20, 2019 10:31 am
1) На 17 години съм.
2) Roi` Milanov. ми е никнейма.
3) Желая да помагам на играчите, с каквото мога и да наказвам нарушителите.
4) От София съм.
5) Играя от малък в сървъра, последните седмици съм един от най-редовните(от сутринта като седна, чак вечерта ставам)
6) Да, имам опит като администратор. Бил съм С.А в danger, Г.А в SlackServ и съм бил Главен Администратор в csmaxgaming (редом в Бичето и Матадор)преди години.
7) Скайпа ми е: milen.m13
8) Roi` Milanov. ми е стийма.

Искам да отговоря на всички, които ще се запитат "Защо като искаш да помагаш на сървъра нямаш доклади?"
Да не казвам голяма дума, но имам почти всички админи в Стийм(даже някой във фейсбук/Инстаграм/Скайп). Винаги мога да се свържа с някой от админите, ако има нарушител(това мога да го докажа), плюс имам вип права и мога да се справя с нарушителите.
-RuthlesS-, kotenceto харесват това
 #433436  от shaynes
 чет юни 20, 2019 11:56 am
С какъв ник си играл като малък?
 #433491  от ShadoWMiaR
 нед юни 30, 2019 11:34 am
Активността ти е отлична, но понякога прекаляваш с лигавенето, което играе лоша шега за теб.
Иначе помагаш на играчите в игра и показваш желанието, което трябва, но аз бих искал да бъдеш малко по-сериозен за да мога да ти дам положителен вот. За сега ти давам против, но не се отказвай и продължи с тази активност и желание и на следващата кандидатура имаш за от мен само ако намалиш лигавенето.