Официалният форум на iPlay.bg 

Кандидатурите са отворени.

Модератор: CS:GO Supervisor

Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #433108  от NachtWind1
 пет апр 26, 2019 4:40 pm
1)- На 15 години съм.
2)- STEAM_0:1:198908911
3)- За да помогна сървъра да стане по-развит и да наказвам играчите, които нарушават правилата.
4)- Русе
5)- От началото на 2019 и влизам почти всеки ден по 1-2 часа понякога и повече.
6)- Нямам опит, но мисля, че ще се науча.
7)- Дискорд - NachtP#8758
8)- https://steamcommunity.com/profiles/76561198358083551/
트와이스 харесват това
 #433141  от 트와이스
 вт апр 30, 2019 10:40 pm
Здравей, @NachtWind1 !

Кандидатурата ти е приета. За да те добaвя, като админ в дадения сървър, са ми нужни няколко неща: SteamID, Псевдоним(nickname), Парола и Електронна поща (e-mail), които може да ми изпратиш на лично съобщение (ЛС).