Официалният форум на iPlay.bg 

• MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

Модератори: BlueTwist3r, Екип банове

#433573  от P$yCh0
 нед юли 14, 2019 4:48 pm
Спрете с ненужния спам в темата! Изчаквате @BlueTwist3r да се изкаже!
SaShO BaGeRaee42ewfr харесват това
 #433574  от BlueTwist3r
 нед юли 14, 2019 11:44 pm
Спри да провокираш и да се дразниш, получаваш два дни бан от сървъра защото правиш интриги с всеки един играч вече от 10 години насам, при следваща провокация забранявам достъпа ти до сървъра за месец без право на ънбан. Отговориш ли след мнението ми ще получиш допълнителен бан.
kotenceto, wiNtєD., Stargame и 7 други харесват това
 #433606  от Милен Цветанов
 съб юли 20, 2019 11:36 am
Никнейм: sK|Achkata ;]
Причина: Така дал съм демо, в което се вижда всичко.. позволява няколко фрий дейчета един след друг.. няк'ви си випове говорят по микрофона си, докато са Т, въпреки че има Саймън..
Пълна анархия беше в сървъра..
доказателство: https://dox.abv.bg/download?id=8ff8571b4f
демото е 19мб, но от самото начало ще видите за какво става на въпрос, ако го изгледате до край още по добре
SaShO BaGeRaee42ewfr харесват това
 #433607  от sK|Achkata ;]
 съб юли 20, 2019 5:02 pm
Тъпо ти е че с споона не се получи :(.
Така като влезнах в сервера имаше по-малко хора и дадения играч пускаше музика и му казах да спре даже и на демото се вижда и го гагнах :)) .
Миналият път когато ме фк-на и те попитах защо ти ми викаш базик било и си получи банчето. Ти в стеама си ми писал най-нахално да си дам мнението си за тебе както и да е не си писал само на мене :)) . А на симона му казах 2/3 пъти да командва но ти се възползваш от шанса да репортнеш някои админ :))
ShadoWMiaR харесват това
 #433609  от Милен Цветанов
 съб юли 20, 2019 5:49 pm
"Тъпо ти е, че с спууна не се получи" - грешиш.. и то много грешиш :) .
Така, сега намеси нещо от отдавна, така когато те фрийкилнах, ти казах следното нещо..
Ачо не мислех, че ще се засегнеш от това и усетих, че ми говориш сериозно и сам се прехвърлих терорист, но преди това ти казах, да се ревайвнеш, но ти каза, че искаш фд. Така, но това няма нищо общо с сегашното оплакване.
Ще започна с това - "В сървъра имаше малко хора" - когато влезнах имаше около 8/9 човека и всичко се лигавехте, даже и ти.
Казваш, че си казал на Саймъна да командава - няма такова нещо!
Само да вметна нещичко, за което нямаш оправдание - Саймъна си играеше с глоу менюто и даде 3 или 4 последователни фд-чета - предупреждение не видях, наказание да не говорим...
Така до тук е ясно... Ето сега ще оставя тези две видеа тука и ще оставя някой администратор да ги види.

Ето клип където се вижда как се лигавиш(палиш го оня пич не му знам името и т.н) с тях, да видим какво ти е оправданието -

След като АЗ казах да спрете да се лигавите, ти се усети, че ще те репортна и започна много хубаво да си вършиш работата.. Ясно се вижда -

Ето моята "най-нахална постъпка" - http://prikachi.com/images.php?images/647/9612647w.png
Виновен съм и могат да понеса наказание
Eighty83three, SaShO BaGeRaee42ewfr харесват това
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76