Официалният форум на iPlay.bg 

Пишете тук при проблеми свързани с играта.
 #432241  от TN!
 ср фев 06, 2019 5:37 pm
Аз имах подобен проблем на 10-ката. При мен не тръгваше нито 1 игра от стеам. Изписваше ми че иска някаква програма-дръпнах я, инсталирах я, рестарт и се оправи обаче не се сещам каква беше точно.Ще се поразровя и ако я намеря ще ти драсна
 #432243  от lamer4e7o
 ср фев 06, 2019 6:31 pm
Хм, програмка ли? Не ми изписва нищо на мен, наистина, много странно, нито дава някаква грешка. Все пак ще ти бъда много благодарен, ако ми помогнеш в случая. :drinks:
 #432244  от 마지막 한번
 ср фев 06, 2019 6:59 pm
Такааа, зачетох се из постове и така нататък, пробвай да си ъпдейтнеш драйвера на видеото или ако е последна версия аз бих го изтрил и инсталирал ръчно, другото което е прав си в сервизите не са паднали от гората, просто се чудят как да ти вземат парите (W10 върви на P4 с малко повече от 2 рам без абсолютно никъв проблем а тоя процесор е по-стар от мен), а т'ва за което ТН ти говори няма нищо общо с проблема ти и най-вероятно говори за directX. Късмет.
 #432257  от TN!
 ср фев 06, 2019 9:36 pm
마지막 한번 написа:
ср фев 06, 2019 6:59 pm
Такааа, зачетох се из постове и така нататък, пробвай да си ъпдейтнеш драйвера на видеото или ако е последна версия аз бих го изтрил и инсталирал ръчно, другото което е прав си в сервизите не са паднали от гората, просто се чудят как да ти вземат парите (W10 върви на P4 с малко повече от 2 рам без абсолютно никъв проблем а тоя процесор е по-стар от мен), а т'ва за което ТН ти говори няма нищо общо с проблема ти и най-вероятно говори за directX. Късмет.
мда същото при мен след ъп на стеам ми го иска
 #432272  от BlueTwist3r
 чет фев 07, 2019 5:14 pm
Ако ползваш версия Windows 7 Pro N (Тази буква N не е сложена за красота), той изисква Windows Feature Pack за да ти вървят игрите.

Дават се пълни характеристики на компютъра като искаш да ти бъде оправен проблема. Това е все едно да идеш на сервиз със снимка на хладилника ти и да караш майстора да ти каже защо е развален.
갓세븐, カカロット, 마지막 한번 и 2 други харесват това
 #432273  от lamer4e7o
 чет фев 07, 2019 6:33 pm
Windows 7 Ultimate - с него съм. :)

За момента мисля, че съм намерил някво "резервно" решение на проблемът, а именно да си оставям самия Steam включен постоянно - така не го прави тоя проблем, поне засега.

P.S. Извинявам се на всички, които се изнервиха заради моя проблем... :girl_shy:
 #432311  от lamer4e7o
 нед фев 10, 2019 1:13 pm
Положението става все по-трагично и по... Играта все повече се сбози за жалост.

Споменах в предния си коментар за решението да оставям Steam-а включен в трея и само като ми се доиграе - десен бутон и влизам в играта без проблем, но забелязвам (или по-скоро днес забелязах), че играта така все повече се сбозява и дори и да ме пуска в нея, влизам в сървъра и на места толкова много започва да ми насича, че FPS-а пада под 50, и е нещо ужасно, някви насичания, срив на FPS и т.н. Казах си "Сигурно щот не съм изключвал с дни Steam-а, ще го изключа и ще се оправи" - да, ама не. Изключих го, пуснах го пак и отново не ме пуска в играта и трябва рестарт на компютъра. Предполагам, че видео-картата ми прави проблем, защото ми казаха, че е вградена и мисля тази седмица отново да си нося кошницата за нова (видеокарта). Ето и все пак параметрите ми на компютъра + видео картата:

http://prikachi.com/images.php?images/829/9501829X.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/830/9501830y.jpg

Силно се надявам да ми кажете дали изобщо да си нося отново компютъра и дали вероятно от видеокартата идват проблемите. Ако ли не, то от къде? :girl_shy:
 #432512  от カカロット
 вт фев 19, 2019 2:17 pm
Връщаш xp и забравяш за друга ос с тоя комп.
 #432513  от 마지막 한번
 вт фев 19, 2019 2:23 pm
Или дргуият вариант нова машина понеже си мислех нали , че няма как да имаш нещо по-старо от Pentium 4 амааа .. можеш да потърсиш или Pentium 4 ( само за 1.6 и там фб глупости ако ще го ползваш ) иначе търси няква i3 4то поколение нататък , ако не ти се дават много пари . Въпроса е , че ще трябва да сменяш дъно / рам също.