Официалният форум на iPlay.bg 

Всички новости свързани с iPlay.bg, ще ви бъдат съобщавани тук!
 #430213  от ✪DmXxX
 пон окт 22, 2018 11:04 am
Гласувам за Вариант №3. Относно Minecraft съм съгласен с идеята на крома. Моля тези, които я наричат умряла игра да погледнат малко статистики и да си припомнят определението за мъртва игра :)). Иначе други игри, към които може да се насочи iPlay - CS:GO, GTA V, Call of Duty, Rust , ARK: Survival Evolved... сигурно има и други възможности.

Относно останалите варианти - точно в този момент, според Steam, CS 1.6 играят 5,767 души. Като добавим и пиратските версии, бройката няма да е кой знае колко повече. Да, беше хубава игра, iPlay бяха най-добрите, но всяка хубава история има своя край. Като човек, който е играл доста в Jailbreak - сървърът може да продължи, но трябва много сериозна администрация. И преди ако имаше по 10 кандидата на месец и можеше да се избере най-добрият, сега има сигурно 2-3.

Отдавна е време за iPlay да продължи напред.
 #430215  от 갓세븐
 пон окт 22, 2018 1:50 pm
✪DmXxX написа:
пон окт 22, 2018 11:04 am
Относно Minecraft съм съгласен с идеята на крома. Моля тези, които я наричат умряла игра да погледнат малко статистики и да си припомнят определението за мъртва игра :)).
В БГ няма да намерим успех ако пуснем minecraft сървър който е изцяло на бг
 #430216  от カカロット
 пон окт 22, 2018 2:16 pm
Валери идеята е да НЕ Е български сървър. Minecraft, които е premium only с много и вип роли, minigames + survival. Според мен това е сървъра, който ще донесе най-голям успех. Различни kitове, които да се плащат и няколко които да не се, а да се отключват с игра.
ЦСГО - jb файда. Казах го и на Недко още когато почна да се опитва, няма да има успех. Играе се surf, zombie escape и шуут(д2 и масаци).
1.6 шанс има jb и може би deathrun-a. Другите без буустове ще умрат със сигурност. Като в jb виждам, че се говори за проблеми свързани с последните промени. Ако се намери кой да ги оправи и админите се сетят, че са админи и при нас, а не само в други вериги, а тук само да говорят колко е зле положението, може и да станат нещата.
 #430221  от Котки1818
 пон окт 22, 2018 4:21 pm
Така наречената "мъртва игра" със сигурност няма да стане такава скоро.. опция №2 изглежда най-добрият избор, който може да се направи в тази ситуация. За CS, както беше споменато отгоре - играта вече си остарява и умира... Да, беше страхотна, но времето ѝ изтича... Относно Minecraft със сигурност има какво да се направи по мое мнение. С по-читав отговорник и добре подбран екип ще стане работата!
 #430225  от HolySqeak
 пон окт 22, 2018 10:22 pm
Вземете пример от Magmacraft и pvpbulgaria нали
И ако искате успех с мс сървър 1.8 версия
 #430248  от -RuthlesS-
 ср окт 24, 2018 11:21 am
Syndicalist☭ написа:
1.6 шанс има jb и може би deathrun-a. Другите без буустове ще умрат със сигурност.
и аз съм на същото мнение...та даже и с бууст вече са умрели другите... :drinks:
 #430253  от KiwiiBG
 чет окт 25, 2018 12:45 pm
Да съпоставяте Цс 1.6 и Майнкрафт, коя игра била умряла е абсурдно. Майнкрафт все още има хляб в нея. Казвам го от добра гледна точка поради главния факт, че бях част от екипа на iPlay сървъра и виждах статистиката и желанията на играчите. Друг е въпроса, че нашия така наречен "отговорник" едвам отделяше време за сървъра и сайта, и когато го молехме за достъп до сървърните файлове той просто отказваше. Хората имаха желания, добри идеи, които ако бяха изпълнени на време нямаше да се стигне до този срив на сървъра. Стария и по-компетентен екип все още сме на лице и готови да подкараме и развием сървър на Майнкрафт. Надявам се да ни имате в предвид. До колкото Цс сървърите, виждам, че има любители на дадени модове, затова предлагам да останат само JB, Dust2 и може би Deathrun. Аз лично избирам опция 2. Поздрави на екипа. :drinks:
 #430254  от SeNsAtIoN
 чет окт 25, 2018 2:51 pm
Георги.Точев написа:
Syndicalist☭ написа:
1.6 шанс има jb и може би deathrun-a. Другите без буустове ще умрат със сигурност.
и аз съм на същото мнение...та даже и с бууст вече са умрели другите... :drinks:
Абе и там не е кой знае колко добре, откакто играя в iPlay не помня JB-то да е било с нисък ранк, но си личи, че и там играчите започват да намаляват, а детръна също не е с много висок ранк, може би ако се отделяше толкова внимание и преди(колкото отделя сега Цецо)щяха да се задържат повече играчи. Да, модовете са много качествени, но просто идва един момент дето всичко омръзва..
 #430255  от -RuthlesS-
 чет окт 25, 2018 3:15 pm
SeNsAtIoN написа:
чет окт 25, 2018 2:51 pm
Георги.Точев написа:
Syndicalist☭ написа:
Абе и там не е кой знае колко добре, откакто играя в iPlay не помня JB-то да е било с нисък ранк, но си личи, че и там играчите започват да намаляват, а детръна също не е с много висок ранк, може би ако се отделяше толкова внимание и преди(колкото отделя сега Цецо)щяха да се задържат повече играчи. Да, модовете са много качествени, но просто идва един момент дето всичко омръзва..
Отминаха силните години...... ;(
 #430267  от ✪In Motion™
 пет окт 26, 2018 5:05 pm
SeNsAtIoN написа:
пон окт 22, 2018 12:15 am
iPlay отдавна си изгуби чара. Преди когато влизах тук ми беше кеф да играя, чакал съм по 30 минути в джейла да излезе някой, за да мога да влезна, но не ми е омръзвало да чакам защото тогава наистина имаше забава.. След като крома се оттегли всичко замря, той поддържаше модовете и всичко беше точно, но след като спря да се занимава всичко свърши. Сървърите станаха толкова умрели и скучни и желанието за игра напълно умря, аз също бях админ по това време, но на мен също ми беше безинтересно. В сървърите започнаха да се дават права на играчи, които ако се пробваха въобще за някакви права през успешните години на iPlay, нямаше да имат никакъв шанс, а някой от тях може би щяха и да са баннати, всеки втори админ започна да се прави на голяма работа като има права, това изгони доста играчи, но никой не взимаше мерки, делириум изобщо не се занимаваше, чакаше се месеци, за да ся добавят карти и т.н, а в момента положението е трагично, единствения сървър, който още се държи е джейла, но и там вече не е както преди. Според мен няма смисъл да се продължава, админите са повече от редовнитв играчи, във всеки сървър има по 20 админа, а няма толкова редовни играчи, ако можете да направите нещо с CSGO може и да има някакъв успех, сървърите на 1.6 са много качествени,но за жалост всичко си има край, затова според мен тия пари дето мислите да ги вложите в 1.6, се опитайте да постигнете нещо в CSGO, ако се получи нещо то ще е супер, но според няма смисъл да се продължава с 1.6, просто играта вече няма бъдеще и всеки играе, за да си припомни добрите стари времена. Но ако решението ви е друго, успех, аз също бих се опитал да помогна ако трябва за някой бууст. :iplay:
^^
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16