Официалният форум на iPlay.bg 

Всички предложения, които не са одобрени от нас.

Искате ли кз мап?

Да
2
33%
Не
4
67%
 #415379  от Pull The Trigger
 чет сеп 14, 2017 12:25 am
Здравейте,това нещо е говорено,но мисля че и вас трябва да питаме.Моето предложение е да се добавят 1,2 мапа(КЗ)така че да разнообрази играта.Също така може да се измисли и някой евент.И ако мислите
да казвате че тове не е кз а деатрън ,ами да така е но мисля че сервера се нуждае от разнообразие:) :P
:ps: Маповете ще се мислят после.
 #415380  от BlueTwist3r
 чет сеп 14, 2017 12:52 am
Ако ще и de_dust2 да се сложи за разнообразие, не мисля че това би било добро решение.

Според мен няма смисъл от добавяне на карти които не са предназначени за този мод с цел "разнообразие"
Georgieva харесват това
 #415381  от カカロット
 чет сеп 14, 2017 1:08 am
Докато не почнете да играете няма да го бъде ако ще и 10 седмични бууста да пуснете. Казах го на импо, ама явно не ме е разбра. Ако вие(админите) не играете - няма да има и играчи, които да го правят. Карти, пф, карти дадох, че не можа ги прегледа 2 месеца, накрая сложи най-глупавите, сложени за баланс.
Предложението е като всяко твое друго - безмислено с цел да симулираш, че ти пука за сървъра(докато играеш в jb, а не в dr)
RAWW THE LEGEND, HolySqeak харесват това
 #415382  от Pull The Trigger
 чет сеп 14, 2017 1:16 am
Аз мисля че си играя.Какво да играя в др като няма хора,като видя че има хора влизам и там,това че ти правиш само интриги аз какво да направя?Даже когато има 3-ма влизам.Не виждам като има админи в игра какво можем да направим,като кажеш ТРЯБВА ДА ИМА АДМИНИ ЗА ДА ИМА И ХОРА,e голяма логика имаш. :))
:ps: @Syndicalist☭ няма нищо общо с това което написа към предложението. Ти като беше админ,си играеше лигата нали?
✪In Motion™ харесват това