Официалният форум на iPlay.bg 

Всички предложения, които не са одобрени от нас.

Да се върне ли стария Event с кодове

Да
9
90%
Не
1
10%
 #411779  от Big Easy
 нед апр 23, 2017 3:24 pm
Предлагам да се върнат старите евенти с кодове в Jailbreak сървъра. Много от играчите bind-наха почти всички отговори от въпросите, а Танко забогатя. Още преди да се дойде event-а има над 30 отговора. На тези играчи, които нямат биндове остава да изпият по една студена чаша с вода. :good_post:
Atr1x харесват това
 #411780  от OciXCrom™
 нед апр 23, 2017 4:32 pm
Не знаех, че има клавиатури с над 300 копчета. Също така не знаех, че човек може да помни не кое копче се намира всеки един въпрос.
Atr1x харесват това
 #411781  от T-RAWW
 нед апр 23, 2017 4:43 pm
И аз не виждам смисъл да знам кой връх колко е висок или колко църкви има еди къде си , влизам да се забавлявам. Абсолютно За.
Кроме направили са си биндове за имената на знаменитостите и просто ги спамят :zzz:
Big Easy, Atr1x харесват това
 #411801  от fawkess
 пон апр 24, 2017 7:05 pm
OciXCrom™ написа:
нед апр 23, 2017 4:32 pm

Не знаех, че има клавиатури с над 300 копчета. Също така не знаех, че човек може да помни не кое копче се намира всеки един въпрос.

И аз не знаех, че Танко е забогатял, както не знам и още много неща, ама не поствам безсмислени мнения, колкото да се направя на интересен.

Колкото до предложението, на мен въпроси като "колко метра е висок еди кой си връх" или "коя година се е случило еди кое си събитие" и всякакви такива са ми супер безинтересните. За връщането на евентите обаче също съм против, никога не съм си правил труда да ги пиша, а и като цяло мисля, че е време за нещо ново.. например система за залози. :)
Последна промяна от ✪DmXxX на вт апр 25, 2017 3:53 pm, променено общо 1 път. Причина: Всеки го интерпретира различно. Оставил съм ти смислената част от мнението.
Atr1x, HolySqeak, T-RAWW харесват това