Официалният форум на iPlay.bg 

Всички предложения, които не са одобрени от нас.

Съгласни ли сте с предложението?

Да, съгласен съм и бих искал да се одобри.
4
31%
Не, не съм съгласен и не бих искал да се одобрява.
9
69%
 #408074  от 420
 чет яну 19, 2017 6:47 pm
Предложението ми се отнася спрямо животите, които имаме в Deathrun-a и то е следното: Да имаме правото да подаряваме избирателно животи на други съотборници по време играта. Както админите имат правото да взимат и дават животи на нас, защо не и ние да не можем да разменяме животи помежду си с цел да помогнем на някой съотборник. Пример: Последен рунд е и има 3-4 живи от общо.. кажи го 20, ти имаш 4 живота, които си забравил да използваш - защо да не ги дадеш на други 4 играча и те да се съживят и поиграят?

ПС към Sunny: Не знам как може да се злоупотреби с това, след като тези животи ти си си ги спечелил с пот и кръв - дали ще е то от rtd/печалба на код или simply си минал картата и си убил терориста. А и плюс това те заминават след смяна на картата, както и обикновените.

+Злоупотребите със спам в чата лесно могат да се ограничат, дори премахнат - да може да се дава само един живот на рунд/да не изписва на другите в чата кой на кого е дал живот, а само на даващия и получателя вместо на всички да се обявява в чата/ да можеш да даваш само когато си жив или мъртъв etc etc, то това да беше проблема със "злоупотребите". Ако само заради това давате против - жалко, ако се харесва нека се приеме, пък дори и след месеци да стане, да се знае и има предвид.
Последна промяна от 420 на чет яну 19, 2017 9:14 pm, променено общо 3 пъти.
 #408076  от someoneh
 чет яну 19, 2017 6:53 pm
Аз съм съгласен относно това предложение, ще стане по-приятна и забавна играта.
 #408085  от Pull The Trigger
 чет яну 19, 2017 7:21 pm
Не е лошо като цяло,но ще има доста Злоупотреби. Все пак нали за това са админите за това ,и имат командата за животи.
ПРОТИВ! Ако админ реши да ви даде животи ще ви даде!
 #408091  от カカロット
 чет яну 19, 2017 7:48 pm
Сякаш има по-важни работи да се оправят (говоря като цяло във веригата). Не смятам, че има нужда от това да се разменят животи. Още докато прочетох предложението се сетих как може да се спами с това и да се дразнят другите играчи.Гласувам с Против.
ПС: абе кво стана със stats-a за Т на карти където няма капани? Нали се прие предложението? Крома каза, че го е добавил, а още няма нищо.
 #408092  от vsk
 чет яну 19, 2017 8:07 pm
Като идея не е лошо, харесва ми. Злоупотреби не виждам как могат да се получат. Обаче е по-добре първо по-важните неща да се добавят. За предложението съм пас.
 #408100  от Megahit :]
 чет яну 19, 2017 9:28 pm
Против!
Минаваш картата и убиваш терориста - 1 живот.
Мята те терорист и убиваш полицаите - 1 живот.
Играеш 2-3 рунда и събираш 8000$ - 1 живот.
Достатъчно начини имате да печелите животи и няма никакъв смисъл според мен да се добавя такава опция.Колкото си си спечелил толкова ще използваш ( така бих искал да е ).
 #408110  от someoneh
 чет яну 19, 2017 10:14 pm
Има доста варианти против злоупотреба на искането на живот. Примерно да се направи един играч да може да получава общо 2 живота от играчите.
 #411523  от Dinamita11
 съб апр 15, 2017 1:25 pm
Предлагам:Никове като (. или Player)да не са свобдни никове с точки,да ги забраните или нещо такова защо виждам,че някои влизат с . и не могат да играят пак нали уш имат 10к точки...И др при евента според мен може да има някои хубави НАГРАДИ като (безплатен вип или пък префикс (име зад ника)... :)) :))
Това беше от мен,дано да са ви харесали предложенията ми...
IPLAY е НАЙЙЙЙ :wub: :wub: :wub: