Официалният форум на iPlay.bg 

Всички одобрени от нас предложения.

Бихте ли искали предложението да стане факт?

Да
8
80%
Не
2
20%
 #416984  от gord prascho
 пет ное 17, 2017 2:33 am
Добър вечер!

Бих искал да направя предложение за Deathrun сървъра и то е следното:
да се активира бутонът, който е в старта на всяка карта(на която карта няма бутон да се добави), така че да може да се натиска и всяка карта да си има класация за най-бързите deathrunners.
Класацията ще се отваря чрез командата /toprunners, която ще съдържа петнадесет слота от играчи, от които ще са петнадесетте играчи минали картата за най-кратко време, като за всеки 1 месец класацията ще се рестартира и първите трима в класацията ще получават deathrun points, които ще са:
1-во място: 300
2-ро място: 200
3-то място: 100
а за достигналите максималното ниво (30) ще има също награда, която ще бъде prefix по избор и три точки във VIP системата.
Благодаря за отделеното време!

:ps:
Бутонът ще бъде активиран само при 15+ играча в сървъра.
Последна промяна от gord prascho на пон дек 18, 2017 8:21 am, променено общо 6 пъти.
shanostyle харесват това
 #416986  от Ragnarr Loðbrók
 пет ное 17, 2017 8:50 am
Не мислиш ли,че точките са излишни в това предложение? Първите трима нека си имат префикс ама това нещо ще трябва да се следи от админ и да се пише на @OciXCrom™ за да се добавят префиксите тъй като не мисля,че може да се направи автоматично.
Също при какъв брой играчи ще бъде активирано това състезание?Защото ти може да влезнеш в 5 сутринта и да си цъкаш соло и да си вотемапваш картите които не си постигнал резултат :drinks:
Pull The Trigger, gord prascho харесват това
 #416988  от カカロット
 пет ное 17, 2017 11:12 am
Предложението е предлагано много пъти, но няма кой да го направи реалност. Още когато бях админ импо се опитваше да накара крома да го направи. Това което предлагаш не е ново, но зависи само и единствено от кром.
:ps: бутоните си работят не гледай какво пише в чата
Imp0ss!bLe ;], gord prascho харесват това
 #417125  от WHOYOUBOW
 ср ное 22, 2017 1:52 pm
1.В 90% от рундовете капаните не се пускат.
2.Написал си при 20човека в сървъра, това кога се случва? При евент мейби?? Или при пуснат боост.
3.Мисля, че по 5 точки на човек във випсистемата е малко в повече, макс е 2точки според мен, при наличие на префикс по избор.
gord prascho харесват това
 #417902  от gord prascho
 пон дек 18, 2017 7:43 am
WHOYOUBOW написа:
ср ное 22, 2017 1:52 pm
1.В 90% от рундовете капаните не се пускат.
2.Написал си при 20човека в сървъра, това кога се случва? При евент мейби?? Или при пуснат боост.
3.Мисля, че по 5 точки на човек във випсистемата е малко в повече, макс е 2точки според мен, при наличие на префикс по избор.
Относно 2., поправям на 15, тъй като всеки ден по някое време следобяд играчите са доста. Предлагам на 10 играча в сървъра да излиза съобщение, че бутона ще бъде активиран след наличието на още 5 души, което ще накара играчите да канят други такива в сървъра.
А колкото до 1., това с капаните не мисля, че ще е проблем.. :blink:
 #417903  от カカロット
 пон дек 18, 2017 9:18 am
Кви 15 човека бе, как се развиваш? Кво значение има дали ще вляза сам или ще има 20 човека? Votemap 1 човек не може да ползва, за да смени сам, а капани и без тва никой не пуска.
Все тая е предложението е безсмислено, top10 трябваше да има от самото начало, но няма кой да го направи.
unique god харесват това
 #417904  от gord prascho
 пон дек 18, 2017 9:44 am
Ако го беше казал спокойно пак щях да те разбера.. в такъв случай нека се заключи темата. Ако отворникът одобри предложението, ще го добави. ;)
:lock:
 #427578  от カカロット
 вт юни 05, 2018 2:52 am
Ух, че старо предложение.
Така, по същество.
Вече има мап топ за всеки мап(както online, така и с /best)
Таймерите не работят при някой екстри от rtd, speed & gravity(тва си е така от отдавна ама да го кажа)
Ще има нещо подобно на това което си предложил, но не точно това. Повече информация като го доизмисля(както него така и наградите)

Местя в Одобрени.
StaTic` харесват това