Официалният форум на iPlay.bg 

Всички одобрени от нас предложения.
 #412830  от Бисквитка
 съб юни 03, 2017 2:08 pm
otkachen123 написа:Хубаво ги предлагаш тези "подобрения" ,ама кой ще се занимава да ги прави золфа ли xaxa
Ооооо, тука си го каза
otkachen123 харесват това
 #412867  от Star6i ツ
 нед юни 04, 2017 8:18 pm
SuUny :P написа:
съб юни 03, 2017 11:48 am
MAD_shade написа:На мене най ми харесва това, че играчите с над 30к мин могат да пускат дни, според мене може да се има доверие на такива хора и ще можем да се забавляваме дори и когато няма админ в сървъра...
Има доста хора които се лигавят,и ако им се даде това нещо ще се правят на луди 100%(няма да казвам имена!)
Ами, ако се добави правило против това?
 #412868  от カカロット
 нед юни 04, 2017 8:47 pm
Относно направянето, съмнява ме Крома точно за ЖБ да не направи нещата. Иначе не знам какво против имате сегашните евенти, мен ме кефят. Тва с базуката, съм против за него, а ауто афк кикъра е предлаган едно време в ЖБУ и така и го нямаше. Другите неща - за, кефят ме.
 #413262  от Ragnarr Loðbrók
 ср юни 21, 2017 2:58 pm
Идеята ми е да бъдат върнати старите комбинаций от знаци ИЛИ да се замести с математически задачи.
Така ще се избегнат повтарящи се евенти както и играчите, които нямат предварително направен бинд за отговора ще имат по-голям шанс да го вземат.- Аз не знам защо го махнахте стария код с 16-те букви/цифри/символи :blink:

Нощен Преследвач
Предлагам да се променят 3 неща за този артикул от магазина, като това са:
- Когато някой го закупи да се предоставя нощно виждане на всички затворници.
-Този, който е закупил нощния преследвач да получава SPEED, като този speed трае само докато се възстанови светлината на картата.
- Достъпа на саймън до /glow командата да бъде ограничен по време на нощния преследвач, за да може да бъде по-ефектно. (да бъде ограничен чрез плъгин, или ако няма как тогава с правило)
-Ти си отговорник слагаш правило да не може симон да ползва glow и толкова...
On the Line MVP - Допълнително 30 HP (Предоставя възможността да се качи някъде някак или да скочи)-
Нямаш гравитация да скочиш така,че 30то хп само би помогнало да не умреш на 1 хит което си е голям бонус така,че против :blink:
Auto AFK Kick
Ако има такъв плъгин(най-вероятно има), който да киква AFK играчи, които не са мърдали САМО И ЕДИНСТВЕНО от началото на рунда до определено време би било добро допълнение за сървъра. - Да предположим,че първата команда е FREEZE в килия,без да излизате половината съвръв ще е кикат..Няма ауто афк кикер точно заради комадни като "freeze v kiliq/freeze v izolator и т.н"
Vipshop
Предлагам да бъде ограничен достъпа до използването на /vshop по време на специален ден. Това разваля основната цел на почти всички дни. (Unlimited deagle ammo на shadow day, invisibility на nemesis и т.н.)
- Също можеш да сложиш правило или да слаунете дадения играч по преценка на админ :rolle:

Само не знам отговорник ли е писал темата или някъв нов потребител
 #413264  от BlueTwist3r
 ср юни 21, 2017 3:40 pm
Предложенията бяха написани преди доста време, още преди да получа този ранг.

Заключвам темата все пак, защото не мисля че има смисъл да се държи отключена все още :tooth:
 #429488  от BlueTwist3r
 пон авг 27, 2018 11:47 pm
Мина доста време, почти всички неща от suggestion листа ги има, темата си я местя в одобрени предложения .. :tooth: