Официалният форум на iPlay.bg 

Всички одобрени от нас предложения.

Искате ли да се премахне respawn-на на "awp и knife" картите

Да
10
67%
Не
5
33%
 #407339  от 3aeK HapKoMaH :*
 ср яну 11, 2017 6:19 pm
Знам ,имаше такива предложения по времето на бууста и преди него и администраторите искаха да изчакат за да видят как ще се развият нещата , но на тази тема така или иначе никой не обърна внимание повече....
Та предложението ми е да се махне respawn-на на "Awp и Knife" картите поради причината, че на играчите им харесваше повече когато го нямаше този respawn, беше по-вълнуващо и се събираха повече хора в сървъра , а сега с това така наречено от повечето играчи "фрагене" по-добрите играчи надделяват над по-слабите и съответно играчите излизат от сървъра и остават 3,4 човека....

:ps: В това число на НЕ съм добавил "fy_" картите, само на тях сървърът става +10/15 човека и става интересна игра!
Последна промяна от 3aeK HapKoMaH :* на ср яну 11, 2017 6:28 pm, променено общо 5 пъти.
 #407340  от gign
 ср яну 11, 2017 6:24 pm
Абсолютно съм "За"! Както е споменато по - отгоре ,когато е респаун има фрагене и по-добрите си фрагят , а на по-слабите като мен :D , им се губи желанието от игра и лефтят !
 #407347  от IrrepRessible™
 ср яну 11, 2017 6:58 pm
ЗА! Много е тегаво, когато те respawn-ват в базата 2-3-ма. Поради тази причина спрях да влизам на тези модове. Според мен се събраха повече играчи, когато нямаше respawn. :))
 #407351  от unique god
 ср яну 11, 2017 7:31 pm
Като цяло на авп картите е гадно с респаунд за това бих се съгласил а за кнайф съм пас защото все ще има някой който ще бави играта и трябва да се слайва поради тази причина след което ще има пак оплаквания и драми и банове за обиди поне според мен , така мисля де.
:ps: а абсурдно ще е ако се махне и на меле картите там тръпката е точно в това да мажеш противниковия теам така че към мнението на галакси абсурно е да се махне защото ще има голям спад на играчи ако се махне на меле картите :)
 #407353  от Sinner*
 ср яну 11, 2017 7:41 pm
За съм да се премахне respawn-a на Knife и AWP защото точно както колегата е споменал фрагерите надделяват над другите играчи и лично на мен ми писва да ме чакат 3/4 играчи от противниковият отбор и само да ме убиват когато се respawn-а и след което лефтя .. Ако има друго решение на проблема нека се сподели от по висшестоящите.
 #408659  от wiNtєD.
 чет яну 26, 2017 8:28 pm
Респаунът е премахнат от AWP & Knife картите.