Официалният форум на iPlay.bg 

Всички одобрени от нас предложения.

Администраторите да сменят картите

Да
19
100%
Не
Няма гласове
0%
 #407085  от Никола
 пон яну 09, 2017 2:58 pm
През част от денонощието сървъра се опразва или в него остават малко хора (например рано сутрин и късно вечер). В такъв случай ако наред от mapcycle е някоя голяма карта хората излизат.

Предложението ни с Betchualeng е да се добавят извън mapcycle няколко малки карти и се даде възможност на админите или част от тях да ги пускат при нужда.Като предпазна мярка,срещу злоупотреби,може да се направят правила за смяна карта.

Става дума за карти от следния тип:
fy_new_pool_day2
fy_pool_day
fy_snow
fy_bloodstrike_new (24 slots)
cs_estate32
fy_sandwar
fy_iceKPI

Ползата е, че когато има малко хора в сървъра има по-голяма вероятност те да останат да играят. А ако това привлече и други към играта би довело до повишена посещаемост за тези периоди от денонощието.Освен това ще повиши разнообразието при нужда.
 #407087  от Wolf.
 пон яну 09, 2017 3:11 pm
ЗА! Мисля, че страшно меле ще стане.
 #407096  от Betchualeng Arnaikem
 пон яну 09, 2017 5:09 pm
Със сигурност ще увеличи шанса сутринта по-рано да посъбираме някакви хора. Както и ще забави опразването на сървъра късно вечер, когато след всяка карта хората намаляват и като останат много малко не им се играе на големи карти.

А и така няма голям шанс когато сме 6-7 души да клечат някъде и да скапват играта.
 #407114  от lamer4e7o
 пон яну 09, 2017 7:37 pm
Ми и аз съм „за“, но само, ако админите ги пускат тия карти, не да се въртят в mapcycle-а.

Одобрявам картите от типа на pool day (1,2,3) и от типа на iceworld или fy_snow. Тия другите, които са предложени в първия пост, не са ми познати изобщо. :D
 #407139  от Betchualeng Arnaikem
 пон яну 09, 2017 9:13 pm
lamer4e7o написа:Ми и аз съм „за“, но само, ако админите ги пускат тия карти, не да се въртят в mapcycle-а.

Одобрявам картите от типа на pool day (1,2,3) и от типа на iceworld или fy_snow. Тия другите, които са предложени в първия пост, не са ми познати изобщо. :D
Изрично сме посочили: извън mapcycle, пускани "аварийно", при нужда.
 #407181  от SlackerBG
 вт яну 10, 2017 10:52 am
Аз съм "ЗА"! Лично на мен ми харесва идеята, защото няма нужда като сме около 10 човека да играем примерно на de_aztec или някоя друга голяма карта. Аз влизам сутрин рано и виждам, че няма много хора, по добре да играем 10 човека на de_pool_day или на fy_snow, отколкото на de_aztec.
 #407188  от Psych◔l◔gist
 вт яну 10, 2017 12:56 pm
Категорично ЗА! Падам си от хората, които влизат рано в сървъра и често се случва да играем 4-5 човека в огромни карти. Едно, че самата тръпка се губи; второ - поради липса на интерес, голяма част от хората предпочитат да лефтнат и влизат в по-късните часове.
 #407191  от Pike
 вт яну 10, 2017 1:39 pm
Не е лоша идея,но според мен трябва да са точно три, тия"малки" карти.Защото пак няма да има угодия за всички!ЗА съм,при условие,че наистина ги пускаме само в ранните и късни часове когато няма хора.
 #407199  от frostbolt
 вт яну 10, 2017 2:30 pm
МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от OciXCrom™ на вт яну 10, 2017 2:32 pm, променено общо 1 път. Причина: Можеш и да прочетеш правилата на форума.
 #407202  от JmeLche
 вт яну 10, 2017 3:15 pm
frostbolt написа:
МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Аргументирай си поста!За кое си "Твърде За"?