Официалният форум на iPlay.bg 

Всички одобрени от нас предложения.

Да се премахне ли respawnа на awp и knife картите?

За
2
40%
Против
3
60%
 #405508  от U N Λ V E R Λ G E
 съб дек 24, 2016 4:49 pm
Та, предлагам да се махне respawna на awp_ и 35hp_ картите. За снайпер картите дори не знам на кой болен мозък ще му харесва да сложи респаун, още се спаунваш и има 10 човека във вашата база примерно, от 50 страни по 2ма, отделно я няма тръпката да играеш с AWP щом има респаун, преди си беше екстра - убиват те и чакаш рунда да свърши, някак не беше толкова натруфено. На картите с ножовете е още по-сериозно, там не стига че след 10 минути респаун просто писва на такава малка карта, ами и се бъгва кръвта и те пуска на 100, защото докато те смъкне на 35 може да си убиеш 2-3ма. Оправете го докато е време, защото бууста ще свърши и тогава пак ще е празен. (На fy_ картите нека си стои.)
 #405509  от HolySqeak
 съб дек 24, 2016 4:51 pm
Пуснал съм същото предложение, хората очевидно играят за фраговете, а не за fun-a.
 #405510  от カカロット
 съб дек 24, 2016 4:53 pm
Не се бъгва, а те пуска на 100хп след което те прави на 35. Против съм да се маха респауна. Не знам дали сте забелязали но само на фу_ картите седеше пълно даже с бууста, след като се добави респаун започна и на другите 2 мода да се пълни до full.
 #405511  от U N Λ V E R Λ G E
 съб дек 24, 2016 4:54 pm
Benito Mussolini™ написа:Не се бъгва, а те пуска на 100хп след което те прави на 35. Против съм да се маха респауна. Не знам дали сте забелязали но само на фу_ картите седеше пълно даже с бууста, след като се добави респаун започна и на другите 2 мода да се пълни до full.
Сървъра в момента е буустнат, ако не сте наясно, затова са пълни толкова.
 #405512  от カカロット
 съб дек 24, 2016 4:56 pm
А на теб явно не ти е ясно, че и с него на Knife картите играеха 10 човека когато нямаше респаун (С БУУСТ)
Benito Mussolini™ написа: Не знам дали сте забелязали но само на фу_ картите седеше пълно даже с бууста, след като се добави респаун започна и на другите 2 мода да се пълни до full.
Пускането на бууст не съвпадна с добавянето на respawn. Имаше период без respawn на awp & 35hp.
 #405513  от U N Λ V E R Λ G E
 съб дек 24, 2016 5:00 pm
Benito Mussolini™ написа:А на теб явно не ти е ясно, че и с него на Knife картите играеха 10 човека когато нямаше респаун (С БУУСТ)
Benito Mussolini™ написа: Не знам дали сте забелязали но само на фу_ картите седеше пълно даже с бууста, след като се добави респаун започна и на другите 2 мода да се пълни до full.
Между бууст със СМС и такъв за седмица има разлика, разваляте що-годе хубавия мод и ще ревете после, защо хората не влизат.
 #405515  от カカロット
 съб дек 24, 2016 5:03 pm
Имаше ден период в който сървъра беше седмично буустнат и имаше respawn само на fy_ картите и когато се смени на 35hp трябваше да пускаме вот за fy_ защото играчите лефтеха поради простата причина, че на никой не му се чака.
 #405517  от P$yCh0
 съб дек 24, 2016 5:26 pm
Споменато е, че сървъра е буустнат за седмица и се предполага, че ще бъде full през почти цялото това време. Сървъра се пълни и държи бройка от 29/30 предимно на fy_ картите. Същото важи и за някои awp карти. Смени ли се на knife - почти винаги сървъра остава под 20 човека(случвало се е и 5на5 да играят и като пусна отново fy_ карта - 25+).. Добавянето на респаун и за knife мода - държи бройката почти същата от предходната карта (ако е била fy_). Все пак ще оставя темата отворена за още коментари и от други играчи.
 #405520  от OciXCrom™
 съб дек 24, 2016 5:37 pm
А, какво ще кажете да изчакате да свърши въпросният бууст и чак тогава да предлагате да се махат неща добавени преди по-малко от 24 часа, след като се види реалният ефект от промяната?

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
 #405647  от zolfeca
 нед дек 25, 2016 4:03 pm
Ще напиша и аз 5-6 изречения, тъй като идеята беше моя.
Факти :
1) Седмичния бууст беше замислен да се пусне, след като се добавят и другите модове (сърф,гг и т.н.)
2) Дори със седмичния бууст на knife карти сървъра падаше под 15 човека, а даже и на някои awp карти.
3) След като се добави respawn-а, сървъра си държи стабилно 20+ на всички карти.
4) Целта е да се извлече максимума от този бууст, а именно сървъра да е постоянно пълен, за да привлича повече играчи освен рандомите от бууста.
5) Моля, не забравяйте, че времената за 1.6 са трудни и не е важно толкова какво искаме, а това което ще държи сървърите пълни.

Както е казал крома - ще видим какво е положението след като свърши бууста и ако е необходимо ще се вземат други мерки. Замислени са още доста подобрения, модове, екстри и т.н.