Официалният форум на iPlay.bg 

Всички одобрени от нас предложения.

За или Против ?

За
9
53%
Против
8
47%
 #405493  от HolySqeak
 съб дек 24, 2016 3:37 pm
Предлагам да се премахне "respawn-a" от knife картите. Не мога да го обясня, просто ми беше по-забавно. Беше по интересно да има някаква надпревара и повече тръпка между двата отбора, а не само фрагове индивидуално.
 #405496  от Anomaly
 съб дек 24, 2016 4:03 pm
Предлагаш нещо, което не можеш да обясниш :tooth: ? Respawnа го има едва от 2 дни и за сега е добре така, играе се по често и от повече хора. Преди се играеше най-много авп, fy и не толкова knife. А по мои наблюдения тази "тръпка" беше рядкост, когато единия отбор беше от по-силни играчи , другия отбор или лефтваше или постоянно се спамеше ртв. Рядко имаше и можеше да се направи някакъв баланс между отбори, за да е наистина интересно и да има "тръпка". Според мен за сега е добре respawn и да си остане така.
 #405499  от Диян Христов
 съб дек 24, 2016 4:17 pm
Anomaly написа:Предлагаш нещо, което не можеш да обясниш :tooth: ? Respawnа го има едва от 2 дни и за сега е добре така, играе се по често и от повече хора. Преди се играеше най-много авп, fy и не толкова knife. А по мои наблюдения тази "тръпка" беше рядкост, когато единия отбор беше от по-силни играчи , другия отбор или лефтваше или постоянно се спамеше ртв. Рядко имаше и можеше да се направи някакъв баланс между отбори, за да е наистина интересно и да има "тръпка". Според мен за сега е добре respawn и да си остане така.
на същото мнение съм :)
 #405506  от 3aeK HapKoMaH :*
 съб дек 24, 2016 4:42 pm
Така, та този respawn е нещо ново за сървърът както каза Anomaly`:
Anomaly написа: Respawnа го има едва от 2 дни и за сега е добре така, играе се по често и от повече хора.
времето ще покаже всичко, обаче доста играчи се оплакват от respawn-на. Нека изчакаме малко време и да видим дали ще има ефект след седмичният boost.
 #405507  от unique god
 съб дек 24, 2016 4:48 pm
Имаше баланс но просто повече се чакаше и повече се гонеха до края на рунда а сега не е така колкото до респална в момента си е по добре ,както каза малкия аномали ;дд а колкото до тръпката има си и сега даже в момента е по добре както и на фу и на авп картите особено на фу картите става голяма меле и се задържат винаги 30-ма така че Против в момента си е много добре и има засиленост от страна на мода и играта да не казвам и повече с респална.
 #405893  от Artilerist
 ср дек 28, 2016 11:35 am
Друго си е като останеш 1в6 и ги убиеш , след това ти се играе още а не като сега . Играеш ,играеш убиваш 2/3 идват ти 10 на куп умираш , съживяваш се тъкмо и те колят още 5 пъти докато ти мръднеш еми не , не ме кефи.
 #405902  от 우승자
 ср дек 28, 2016 1:15 pm
Artilerist написа:Друго си е като останеш 1в6 и ги убиеш , след това ти се играе още а не като сега . Играеш ,играеш убиваш 2/3 идват ти 10 на куп умираш , съживяваш се тъкмо и те колят още 5 пъти докато ти мръднеш еми не , не ме кефи.
И защо трябва да се маха, преди да се помисли и намери някакво решение? Цитирам точно теб, понеже при теб е проблем при съживяването.. Може да се добави един Protect Spawn в случай, че няма,отделно имаш бонуси от ртд.
 #408660  от wiNtєD.
 чет яну 26, 2017 8:29 pm
Респаунът е премахнат от AWP & Knife картите. Дискусията защо е в една от другите теми с предложенията ^.