Официалният форум на iPlay.bg 

Всички одобрени от нас предложения.

Трябва ли да се върне?

Да
23
77%
Не
7
23%
 #390092  от Shmurda'
 съб май 14, 2016 6:10 pm
Здравейте,предложението ми е следното: да се върне стария плъгин на shadow day,който забранява на терористите да използват аптечки.
Това е пълна простотия,и не знам защо беше махнат... Сега терористите могат да си пълнят кръвта,те да са на 100 а полицайте на 1? Има ли смисъл от самия ден - няма..
 #390094  от Shlqpp
 съб май 14, 2016 6:36 pm
Мда.. като те хитнат един път имаш време за реакция, а това не е смисъла на деня. И аз се дразня от това, за!
 #390106  от Anomaly
 съб май 14, 2016 9:04 pm
Против съм, поради простата причина че деня ще стане някакво подобие на knife day т.е фрагерски ( въпреки че ct-ta сте на 1 ) първо сте невидими , второ ако ни хванете повече на куп и докато се усетим ще сме убити всички.. въпреки че вие сте на 1 , а ние на 50. То по твоята логика защо го има и knife day и т.н. : )
 #390107  от Shlqpp
 съб май 14, 2016 9:14 pm
Anomaly написа:Против съм, поради простата причина че деня ще стане някакво подобие на knife day т.е фрагерски ( въпреки че ct-ta сте на 1 ) първо сте невидими , второ ако ни хванете повече на куп и докато се усетим ще сме убити всички.. въпреки че вие сте на 1 , а ние на 50. То по твоята логика защо го има и knife day и т.н. : )
В замисъла на деня е терористите да умират с по един удар. И относно това, ако СТ хване Т-та на куп - представи си, ти да си СТ-то и пред теб да изскочат 5-6 терориста, които ще умрат с 2 удара (тоест са на 100hp). Ще бъдеш ли способен да ги елиминираш? Естествено, че при НАЙ-много третия удар по терорист от твоя страна ще бъдеш мъртъв!
 #390108  от Anomaly
 съб май 14, 2016 9:35 pm
Shlqpp написа:
Anomaly написа:Против съм, поради простата причина че деня ще стане някакво подобие на knife day т.е фрагерски ( въпреки че ct-ta сте на 1 ) първо сте невидими , второ ако ни хванете повече на куп и докато се усетим ще сме убити всички.. въпреки че вие сте на 1 , а ние на 50. То по твоята логика защо го има и knife day и т.н. : )
В замисъла на деня е терористите да умират с по един удар. И относно това, ако СТ хване Т-та на куп - представи си, ти да си СТ-то и пред теб да изскочат 5-6 терориста, които ще умрат с 2 удара (тоест са на 100hp). Ще бъдеш ли способен да ги елиминираш? Естествено, че при НАЙ-много третия удар по терорист от твоя страна ще бъдеш мъртъв!
Най пресния пример е от преди няколко дни - бяхме 6/7 Т на по 50 hp останали и 2 ct-ta влязоха ни в гръб и познай какъв беше резултата - умряхме за има няма 10 секунди, а и все си мисля че стария плъгин беше махнат именно поради тази причина, че деня стана фрагерски по подобие на knife day. Вече си изказах мнението няма да спамя повече излишно :).
 #390912  от One kill
 нед май 22, 2016 8:04 pm
Наскро пуснаха този ден и почти всички бяха на 100hp , както казаха по отгоре , това не е смисъла на играта, За
 #390942  от Wezsky
 пон май 23, 2016 12:04 am
ЗА съм -има смисъл да почват с 50 кръв а не със 100,а ако не може да се добави плъгин админ ще следи
 #390946  от 420
 пон май 23, 2016 12:13 am
Предложението е много свястно. Оригинално терористите са на 50, а като се заредят - всичко се обезсмисля, дори и това един на random избор да получи 100 кръв, какъв ще е смисъла, ако всички имат правото да се зареждат, пък било то и по няколко пъти, ако са нагли. За!
 #390951  от Shmurda'
 пон май 23, 2016 1:03 am
А и да не забравяме, че MVP също почва на 100 hp, и тогава се обезмисля смисъла на МВП
 #390966  от ifa ;]]
 пон май 23, 2016 2:32 pm
За, няма смисъл CT-тата да са на по 1 hp а терористите да са на 100, така се губи смисъла на самият day.