Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
• MoD: HnS | Status: Изображение | Connect: 31.13.221.73:27015/hns.iplay.bg:27015

Модератор: Gareth

#267860  от Gareth
 вт юли 09, 2013 4:25 pm
Тук поставяйте вашите оплаквания от администратори, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО подкрепени с доказателства, на които ясно се вижда провинението на даденият админ!
 #351954  от Stronger
 пон май 25, 2015 6:29 pm
1. Точен никнейм: Battleftw
2. Причина: Kick без причина.
3. Доказателство: http://dox.bg/files/dw?a=28e360522c Дългогодишен играч съм във вашите сървъри и доста години ирая HNS, и знам за какво се слейва/киква, а админа без да знае точните правила на сървъра ме киква от него. Много добре се вижда на демото как скача и пада без да ме е наближил даже и след това няма и 1 сек и Kick запазих демото и влезнах пак и ми пише "Радвай се че не съм те слаувал а те кикнах. но забравих да снимам. Могът да се проверят и логовете за чата , тъй като не снимах какво ми писа, след като влезнах отново в сървъра. Смятам, че админа ще създава проблеми и на други добри играчи, ето защо пускам оплакване за да си имате напредвид.
 #351956  от BATTLEFTW
 пон май 25, 2015 6:55 pm
Stronger написа:1. Точен никнейм: Battleftw
2. Причина: Kick без причина.
3. Доказателство: http://dox.bg/files/dw?a=28e360522c Дългогодишен играч съм във вашите сървъри и доста години ирая HNS, и знам за какво се слейва/киква, а админа без да знае точните правила на сървъра ме киква от него. Много добре се вижда на демото как скача и пада без да ме е наближил даже и след това няма и 1 сек и Kick запазих демото и влезнах пак и ми пише "Радвай се че не съм те слаувал а те кикнах. но забравих да снимам. Могът да се проверят и логовете за чата , тъй като не снимах какво ми писа, след като влезнах отново в сървъра. Смятам, че админа ще създава проблеми и на други добри играчи, ето защо пускам оплакване за да си имате напредвид.
Прав си , прегледах демото ти , много се извинявам. А до колкото логовете на чата , няма да е лошо да се прегледат да , защото такова нещо като "Радвай се че не съм те слейнал а те кикнах" , не съм писал а написах , "съжалявам без да исках те кикнах , а трябваше да те слейна.

Извинявам се за причиненото неудобство , няма да се повтори.
 #352083  от Gareth
 вт май 26, 2015 2:04 pm
Администратора е предупреден.
 #362245  от lud kat maikati !
 пон авг 10, 2015 1:12 am
ебати тъпотията и веригата и всичко честно, как допускате такива неграмотни админи да има скочих leader (hns) от стълбата и без да ме гледат без нищо ме бан умряла рабута сте бе трите веригата демо ли ще искате, като се научите да гледате тогава ще ви дам демо побъркани хора
Последна промяна от ReSpAwN на пон авг 10, 2015 1:15 am, променено общо 1 път. Причина: Ако имаш оплакване от несправедлив бан - пусни си тема :)