Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
 #319629  от BotevPlovdiv
 нед юли 06, 2014 6:42 pm
Сега аз и брат ми платихме за вип ослуги в сърварът наденичка срещу банан съответно имаме 1 ип защото използваме 1 рутер слет като тои стана вип играх с него после се активира моето и ме кикна от сървърат и ми изписва че не мога да вляза Моля ви помогнете ми не ме допуска в никои сървър на иплаи и се набутах с 5лева моля ви помогнете. ;( :worthy:
 #319631  от BlueTwist3r
 нед юли 06, 2014 7:19 pm
В конзолата копирай (за да си сигурен,че не си направил грешка не я преписвай, а я копирай и постави) командата, която съм написал, само че замести в кавичките текста с твоята парола:
setinfo _pw "TVOQTA_PAROLA_VUV_VIP.IPLAY.BG"
 #319633  от BotevPlovdiv
 нед юли 06, 2014 7:32 pm
BlueTwist3r » Нед Юли 06, 2014 7:19 pm написа:В конзолата копирай (за да си сигурен,че не си направил грешка не я преписвай, а я копирай и постави) командата, която съм написал, само че замести в кавичките текста с твоята парола:
setinfo _pw "TVOQTA_PAROLA_VUV_VIP.IPLAY.BG"
Сега аз направих същото копирах не става пише ми
Kicked :"You have no entry to the server... в допълнение тои играе от компа аз от латтопа ;(
 #319636  от BlueTwist3r
 нед юли 06, 2014 7:55 pm
Не си написал правилно паролата или командата .. 200%
Прочети внимателно какво съм писал по-горе във скобите, ако всичко го направиш точно, няма да имаш проблеми с влизането.

Увери се,че имаш разстояние между setinfo и _pw както и разстояние между setinfo _pw и кавичките, също така кавичките трябва да са " (SHIFT + бутона, на който пише Ч), а не една ' натисната два пъти..
 #319677  от BotevPlovdiv
 пон юли 07, 2014 11:42 am
BlueTwist3r » Нед Юли 06, 2014 7:55 pm написа:Не си написал правилно паролата или командата .. 200%
Прочети внимателно какво съм писал по-горе във скобите, ако всичко го направиш точно, няма да имаш проблеми с влизането.

Увери се,че имаш разстояние между setinfo и _pw както и разстояние между setinfo _pw и кавичките, също така кавичките трябва да са " (SHIFT + бутона, на който пише Ч), а не една ' натисната два пъти..
Да прав си бях сгрешил благодаря за помоща.