Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
 #318527  от elephant94
 съб юни 28, 2014 2:09 pm
Първо здравейте на всички от Elephant/слона :d Знам, че не е правилният раздел но искам да попитам нещо относно teammenuto при наличието на админи питам ги в сървъра jailbreak можели да се метна ct и те като позволят мога да мятам абсолютно всички терористи но себе си немога да мятам защо така а уж съм имал teammenu ? :confused:
 #318537  от wiNtєD.
 съб юни 28, 2014 3:38 pm
Нещо не си разбрал, ако говорим за JBE. Ако има админ в сървъра и ти каже, че може да се метнеш - става дума само за теб. Останалите играчи си ги мята въпросният админ.

ПП. Да нямаш предвид че в самото тийм меню не ти дава да се метнеш? Това ми се вижда невъзможно.
 #318546  от elephant94
 съб юни 28, 2014 4:24 pm
Spoon Killer » Съб Юни 28, 2014 2:38 pm написа:Нещо не си разбрал, ако говорим за JBE. Ако има админ в сървъра и ти каже, че може да се метнеш - става дума само за теб. Останалите играчи си ги мята въпросният админ.

ПП. Да нямаш предвид че в самото тийм меню не ти дава да се метнеш? Това ми се вижда невъзможно.
точно в самото меню не ми дава да се мятам наистина мога да метна всички терористи но себе си не
 #318547  от dgdara_
 съб юни 28, 2014 4:43 pm
Отваряш тийменюто натискаш "8" и се мяташ ЦТ (разбира се ако имаш разрешение от админ). И да ти кажа, че няма да имаш позволение да мяташ други играчи надзиратели и обратното.
Последна промяна от dgdara_ на нед юни 29, 2014 3:24 am, променено общо 1 път.
 #318553  от elephant94
 съб юни 28, 2014 6:20 pm
dgdara_ » Съб Юни 28, 2014 3:43 pm написа:Отваряш тийменюто натискаш "8" и се мяташ ЦТ (рабира се ако имаш разрешение от админ). И да ти кажа, че няма да имаш позволение да мяташ други играчи надзиратели и обратното.
За това го знам че нямам право да метна само когато няма админи тогава имам право а относно това ще попитам админи можели да се метна цт ще пробвам от тиймменюто ще натисна 8 дали става да се трансферирам полицай :) мерси за информацията