Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
• MoD: BaseBuilder | Status: Изображение | Connect: 31.13.221.77:27016/bb.iplay.bg:27016

Модератори: fawkess, Екип банове

#339709  от Taylor
 съб яну 24, 2015 5:25 pm
Здрасти, влязох в сървъра за няколко мин да поцъкам и ... както се подразбира админа каза нещо на играчите аз му казах млк, но не мислех че е някакъв друг тип админ(а смс, който просто се има за велик като е пратил смс. :) , и реших да му кажа да млъкне. И след това последва много остра забележка към мен, отново му казах да млъкне(като нищо друго не съм му казал. Нормално ли е да бъда гагнат за 5 минути задето 2 пъти съм казал млк? Нито мога да му пиша на админ чата нито нищо .... :) Писах се Salvatore

Ник на админа е Preslava! , преди малко видях че е в списъка с админи и бях учуден.
Дата/час - thetime преди около 5-10 минути.
Причина за оплакването - Горе споменах.
Снимка/демо - Видях че щом излязох от сървъра имах записано демо, и тръгнах да го търся в CSTRIKE папката но тъй като съм с iplay едишън нищо не откривам.... ако може админа да качи демото или някой да ми каже как стоят нещата с едишъна за да го открия :)
 #339710  от fawkess
 съб яну 24, 2015 5:33 pm
Taylor написа:Здрасти, влязох в сървъра за няколко мин да поцъкам и ... както се подразбира админа каза нещо на играчите аз му казах млк, но не мислех че е някакъв друг тип админ(а смс, който просто се има за велик като е пратил смс. :) , и реших да му кажа да млъкне. И след това последва много остра забележка към мен, отново му казах да млъкне(като нищо друго не съм му казал. Нормално ли е да бъда гагнат за 5 минути задето 2 пъти съм казал млк? Нито мога да му пиша на админ чата нито нищо .... :) Писах се Salvatore

Ник на админа е Preslava! , преди малко видях че е в списъка с админи и бях учуден.
Дата/час - thetime преди около 5-10 минути.
Причина за оплакването - Горе споменах.
Снимка/демо - Видях че щом излязох от сървъра имах записано демо, и тръгнах да го търся в CSTRIKE папката но тъй като съм с iplay едишън нищо не откривам.... ако може админа да качи демото или някой да ми каже как стоят нещата с едишъна за да го открия :)
Оплаквания без доказателства да не виждам.
 #339722  от fawkess
 съб яну 24, 2015 6:21 pm
Taylor написа:Отговор на въпроса си ще имам ли или не?
По кой въпрос по-точно? Оплакването ти не е според образеца (няма доказателство) => отговор няма да получиш. Колкото до проблема с демото - тук не е мястото за търсене на решения.
 #339820  от Taylor
 нед яну 25, 2015 6:10 pm
Оо боже аз казвам как е била случката, и сега оплакването ми не било както трябва... мислех че форумите са място на което можеш да се изясниш, а не да ти казват "гледай си работата щом оплакването ти не е както трябва" ... забога аз питам къде се намира демото за да го кача и да е както трябва, а ти ми говориш твойто си ...
 #339824  от Pa6aTa
 нед яну 25, 2015 6:39 pm
hiho написа:Тук поставяйте вашите оплаквания от администраторите, които са нарушили правилата. Нужни са :
  • Ник и ип - amx_showip (в конзолата)
  • Дата/час - thetime (в обикновения чат)
  • Причина за оплакването
  • Снимка/демо

Спамът да престане. Задължително е да има доказателства като се оплакваш от админ/играч. Демото се записва в папката която си написал, търси го там. След моя пост да няма повече коментари с "оплаквания" без доказателства.
 #343350  от supernatural
 вт фев 24, 2015 9:45 pm
Ник и ип - amx_showip (в конзолата) shockking май тъй беше, http://prikachi.com/images.php?images/642/7943642W.jpg 80.78.231.235:27005
Дата/час - thetime (в обикновения чат) Епа преди малко ни съм писал
Причина за оплакването Еми, построих си базичка, той за да си оправи ръба, ми взе преградата и ме убиха със стълба. ;Х
Снимка/демо http://dox.bg/files/dw?a=c4b212b73b те вижте го, дълго е но моля да го прегледате, не го наказвайте а го предупредете да внимава следващия път, сигурен съм че е било без да иска, репортвам го по негово желание! :)
Последна промяна от fawkess на вт фев 24, 2015 10:13 pm, променено общо 2 пъти. Причина: Двойните постове са забранени! Прочети правилата на форума.
 #343396  от fawkess
 ср фев 25, 2015 5:23 pm
supernatural написа:Ник и ип - amx_showip (в конзолата) shockking май тъй беше, http://prikachi.com/images.php?images/642/7943642W.jpg 80.78.231.235:27005
Дата/час - thetime (в обикновения чат) Епа преди малко ни съм писал
Причина за оплакването Еми, построих си базичка, той за да си оправи ръба, ми взе преградата и ме убиха със стълба. ;Х
Снимка/демо http://dox.bg/files/dw?a=c4b212b73b те вижте го, дълго е но моля да го прегледате, не го наказвайте а го предупредете да внимава следващия път, сигурен съм че е било без да иска, репортвам го по негово желание! :)
той за да си оправи ръба, ми взе преградата
сигурен съм че е било без да иска
Като не си видял кой и защо ти е взел предмет, не набеждавай!
Админът настина го е преместил, но по неволя, в момента в който е бил флашнат (завърта ти се екрана доста рязко).
Извинения за причиненото неудобство, приятна игра!
 #351410  от fro3en_flame
 чет май 21, 2015 3:42 pm
Ник и ип - amx_showip (в конзолата) - mesten -> IP - 82.119.65.106.:27021
Дата/час - thetime (в обикновения чат) 05/21/2015 -13:36:14
Причина за оплакването - Обижда / киква без причина ..... многократно :thumbs_down: , мести след изтеклъл Time , Air , бугва тва вече :worthy: няколко пъти
Снимка/демо - http://prikachi.com/images.php?images/47/8127047u.jpg
Тази снимка успях да приложа, защото ми спря нета , и той веднага лефтна след това.
Доказва чата , питам го за какво ме кикна , а той ми пише sory . Потвърждава ,че ме е кикнал и не незнае защо.
Описвам : Кикна ме защото мислеше ,че съм air във builtime, a аз не бях , после се качих без build help, искаше уш да провери и ме уби и не бях. Използва това, че има некви права в сървара и се въползва спрямо играчите. Горе посочените причини са налице в минали игри , заради което съм в форума и тогава не бях наястно със нещата и доказателствата :))) Извинявам се ,че обсъждам това в тази тема. Видях RE: na Astaroth34 и се насочих в друга.
Последна промяна от fro3en_flame на ср май 27, 2015 4:28 pm, променено общо 5 пъти.
 #351422  от Astaroth34
 чет май 21, 2015 6:57 pm
fro3en_flame написа:Ник и ип - amx_showip (в конзолата) - mesten -> IP - 82.119.65.106.:27021
Дата/час - thetime (в обикновения чат) 05/21/2015 -13:36:14
Причина за оплакването - Обижда / киква без причина ..... многократно :thumbs_down: , мести след изтеклъл Time , Air , бугва тва вече :worthy: няколко пъти
Снимка/демо - http://prikachi.com/images.php?images/47/8127047u.jpg

Играчът не е админ ,а VIP. Можеш да се оплачеш от него тук - viewtopic.php?f=84&t=19221&start=160
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9