Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
• MoD: BaseBuilder | Status: Изображение | Connect: 31.13.221.77:27016/bb.iplay.bg:27016

Модератори: fawkess, Екип банове

#89979  от agxa
 нед апр 24, 2011 3:01 pm
Първо. 3ikmy браво брат :worthy: ! Много подробно и добре обяснено точно като за мен ( начинаещ ).
Второ. Нека се добави следното правило. \" Ако някои сърваивър разруши базата на някой да бъде наказван \" ( ако трябва ще пусна анкета, но мисля че няма смисъл ). Защо го предлагам ли ? Защото днес влязох за пръв път и си казах, че някои ще ми помогне обясни и т.н. стана точно обратното с един пич си направихме база до \" небето \" на мапа 5 секунди преди да свърши build time някои хвана блока на които бяхме и двамата и го премести, а ние паднахме и умряхме.... Това НЕ е оплакване от играч. Това е пример. :)
 #90001  от Vodopad NIAGARA
 нед апр 24, 2011 3:41 pm
agxa написа:Първо. 3ikmy браво брат :worthy: ! Много подробно и добре обяснено точно като за мен ( начинаещ ).
Второ. Нека се добави следното правило. \" Ако някои сърваивър разруши базата на някой да бъде наказван \" ( ако трябва ще пусна анкета, но мисля че няма смисъл ). Защо го предлагам ли ? Защото днес влязох за пръв път и си казах, че някои ще ми помогне обясни и т.н. стана точно обратното с един пич си направихме база до \" небето \" на мапа 5 секунди преди да свърши build time някои хвана блока на които бяхме и двамата и го премести, а ние паднахме и умряхме.... Това НЕ е оплакване от играч. Това е пример. :)
@agxa днес по късно ще вляза и ще ти помогна!
 #90427  от 3ikmy
 пон апр 25, 2011 2:12 pm
@agxa, 4-то правило го забранява.
 #97235  от ygbp nog kpbcTaa
 ср май 11, 2011 8:10 pm
браво ! 10/10
 #104021  от sl_killer
 пон май 30, 2011 12:49 pm
искам да питам мисията за блак маркет трябва да се изпълни за един мап на ли ? защото аз за два мапа си купих 10 предмета а не ми да де че съм минал мисията.
 #105572  от chelsea fan
 чет юни 02, 2011 11:09 pm
sl_killer написа:искам да питам мисията за блак маркет трябва да се изпълни за един мап на ли ? защото аз за два мапа си купих 10 предмета а не ми да де че съм минал мисията.
Мисийте не всеки път се испълняват както трябва така,че за 1 мап може и да успееш
 #112154  от Fear and Ice
 пон юни 20, 2011 5:37 pm
Еее @Zikmy ти и зомби ли си играл бе? :D Все пак браво за труда помогна ми защото аз едва от вчера играя такъв mod. :)
ПП: Надявам се да си толкова добър колкото на зомби така и на Катч ;)
PS: Това не трябва ли да е в Под форум: ?
 #118279  от Also
 пет юли 01, 2011 6:00 pm
Updated
т.11
Отсега нататък влиза в сила и ще бъдете наказани при нарушение!
Добавени са и правила за Vips/Администратори.
 #120044  от FireSoul
 пон юли 04, 2011 9:52 pm
3ikmy написа:
[*]bb_buildban <играч> - забранявате на играч да мести предмети(само за ВИП).
[*]bb_unbuildban <играч> - махате забрана от играч да мести предмети(само за ВИП).
[*]bb_revive <играч> - съживява играч(само за ВИП).
[*]bb_swap <играч> - премества играч в друг отбор(само за ВИП).
[*]bb_resetstats <играч> - рестартирате статистиката на играча(само за ВИП).
[*]bb_startround - стартира нов рунд(само за ВИП).
[*]bb_cheat - дава ви щит(само за ВИП).
[*]bb_clear - прави невидими всички не използвани обекти(само за ВИП).
[*]bind q "+lockaim" - заключва/отключва елементи(само за ВИП).[/list]
[/size]
тея неща VIP-овете ли го могат или само админи
 #120055  от stanliBoy
 пон юли 04, 2011 10:15 pm
Само да споне сега когато играех беисбюлдар този FireSoul даваше ретри нямам доказателства но следващия път обещавам
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11