Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
• MoD: BaseBuilder | Status: Изображение | Connect: 31.13.221.77:27016/bb.iplay.bg:27016

Модератори: fawkess, Екип банове

#353108  от MaKaza
 ср юни 03, 2015 10:35 am
Какво става със сървъра? Ще тръгне ли скоро?

ПС: Искам също така да изкажа „лично мое мнение'' - смятам, че ,,ПРЕ-ТАЙМА", който сте сложили е глупава идея !
 #353122  от fawkess
 ср юни 03, 2015 2:20 pm
MaKaza написа:Какво става със сървъра? Ще тръгне ли скоро?
Сървърът не е бил спиран.
SaSouSS написа:Сървъра реснат ли е ? Защото и в 2-та ника нямам upgrade
Да, реснат е.
 #353134  от hrisi7272
 ср юни 03, 2015 4:05 pm
Въпросче към дел и другите който правиха промените по мода,не мислите ли,че 30 секунди са твърде малко време за подготвяне на хюманите? Днес направих 2 теста и видях,че половината от времето (15 секунди) са ни нужни да се изкачим само по стълбите си е другите ако са прота и успеят за тези 30 секунди като имаме на предвид,че сме направили нереални ръбове и за тези 30 секунди или по точно 15,дали ще успеем да минем тези тънки ръбове?Да,30 секунди са добро време за хората,който правят тунели но не и за тези който правят въздушни бази..Ако може да се повиши малко ще е добре за всички.. Лек ден :)
 #353135  от zolfeca
 ср юни 03, 2015 4:16 pm
Времето лесно може да се промени само с администраторска команда. Доколкото разбрах аз, целта не този prepare time, не е само, за да се проверя дали базата е air, но и за да спрат да строят извънземни бази, а да строят по-нормални такива(да успеят да влязат в тях за този prepare time), за да може да е малко по-равностойно. Мисля че може да се увеличи с поне още 10 секунди.
 #353137  от SaSouSS
 ср юни 03, 2015 4:23 pm
zolfeca написа:Времето лесно може да се промени само с администраторска команда. Доколкото разбрах аз, целта не този prepare time, не е само, за да се проверя дали базата е air, но и за да спрат да строят извънземни бази, а да строят по-нормални такива(да успеят да влязат в тях за този prepare time), за да може да е малко по-равностойно. Мисля че може да се увеличи с поне още 10 секунди.
Аз си ги правя с трудни ръбчета и ги минавам.Няма да е лошо да се добавят 10-20 секунди за тези който по бавно се качват.
 #353148  от fawkess
 ср юни 03, 2015 5:07 pm
Prepare time е сложен ИМЕННО заради тези "нереални ръбчета" и "извънземни бази" (определенията са доста подходящи). :) Лесно можем да увеличим времетраенето на преп тайм, но пък в такъв случай ще е добре да намалим това на билд тайм, понеже рунда ще се проточи много (особено за зомбитата). За сега нещата ще останат така, в близките дни ще реша дали да го увеличим или не.
 #354621  от GunPower
 съб юни 13, 2015 1:30 am
fawkess написа:Prepare time е сложен ИМЕННО заради тези "нереални ръбчета" и "извънземни бази" (определенията са доста подходящи). :) Лесно можем да увеличим времетраенето на преп тайм, но пък в такъв случай ще е добре да намалим това на билд тайм, понеже рунда ще се проточи много (особено за зомбитата). За сега нещата ще останат така, в близките дни ще реша дали да го увеличим или не.
След няколко часа игра забелязах, че рундовете продължават прекалено дълго! Предложението ми е да направите Prep фазата 40 секунди, а build фазата да е 1:30 :–)
 #354814  от hrisi7272
 нед юни 14, 2015 8:06 am
GunPower написа:
fawkess написа:Prepare time е сложен ИМЕННО заради тези "нереални ръбчета" и "извънземни бази" (определенията са доста подходящи). :) Лесно можем да увеличим времетраенето на преп тайм, но пък в такъв случай ще е добре да намалим това на билд тайм, понеже рунда ще се проточи много (особено за зомбитата). За сега нещата ще останат така, в близките дни ще реша дали да го увеличим или не.
След няколко часа игра забелязах, че рундовете продължават прекалено дълго! Предложението ми е да направите Prep фазата 40 секунди, а build фазата да е 1:30 :–)
Няма смисъл.. за 1:30 неможеш да направиш и един фейк тунел,а камоли лабиринт или някакъв друг вид тунел,а и да не забравяме въздушните бази..Забелязах,че времетраенето на една карта е 80 минути,а един рунд 7:50,следователно 2:50 са за строене а 40/45 преп.тайм
 #354960  от GunPower
 пон юни 15, 2015 2:16 am
hrisi7272 написа:
GunPower написа:
Няма смисъл.. за 1:30 неможеш да направиш и един фейк тунел,а камоли лабиринт или някакъв друг вид тунел,а и да не забравяме въздушните бази..Забелязах,че времетраенето на една карта е 80 минути,а един рунд 7:50,следователно 2:50 са за строене а 40/45 преп.тайм
Мога да построя що годе добра база за 1:30 без абсолютно никакви проблеми, а за тунелите - просто се организираите 1 тавана 2рия доло 3тия части и тн
ПС Ако 1:30 ви се вижда малко направето го 2:00 :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7