Официалният форум на iPlay.bg 

• MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

Модератор: Екип банове

Правила на форума: 
 #319112  от zssszsssz
 ср юли 02, 2014 2:30 am
phrZ » Вто Юни 28, 2011 7:54 pm написа:Всеки един потребител,чувстваш се наказан несправедливо,може да пусне оплакването си в тази тема,като задължително то трябва да съдържа:

1.Ник на играча , както и сървъра, в който е бил наказан
2.Ник на администратор
3.Доказателство
Баннаха ме за 17 часа в сървър war3respawn , не ми стана ясно кой администратор - предполагам този който се пише " . " , тъй като той ми пишеше...
Моля да ми обясните , като изгледате демото , защо ме банва , при положение , че нито съм обиждал , нито съм нарушавал всички други възможни правила...

http://dox.abv.bg/files/listtree;jsessi ... CBB3.dox01" onclick="window.open(this.href);return false;

Редакция:
Няма абсолютно никакво значение дали е изтекъл бана в конкретния случай - въпроса е - администратора защо прояви това своеволие , и най-вече ще продължавали да прави и за напред своеволия...
Аз имам възможност да влизам от няколко машини с различни ИП-та , както и с различни никове влизам , точно този администратор съм го виждал доста пъти в такива ситуации...
Не е редно просто!!!!
Последна промяна от lamero на съб юли 05, 2014 12:01 pm, променено общо 3 пъти. Причина: Оправи си линка на демото.
 #321606  от zssszsssz
 ср юли 23, 2014 11:14 pm
phrZ » Вто Юни 28, 2011 7:54 pm написа:Всеки един потребител,чувстваш се наказан несправедливо,може да пусне оплакването си в тази тема,като задължително то трябва да съдържа:

2.Ник на администратор
3.Доказателство
Редакция:
Извинявам се за написаната от мен грешка относно времетраенето на наказанието - ставаше въпрос за 120 минути , казвам ставаше , защото гага вече е премахнат - типично в стил след дъжд качулка...

1. C.S. Player Since 1999

2. Администраторът Лудото Ленче (Желязко) ме гагна за 120 минути в сървър War3respawn защото му написах и констатирах факта , че на последните 2 карти (дъст 2 и ацтек 2003) играчите се стремят да влизат от по-лесния отбор и когато играехме нямаше никакъв баланс и самият той не следеше за такъв - като му казах това разликата беше +5 (14/9) , вместо да оправи баланса (поне на тази карта) той ме гагна и ми каза "ето ти баланс" (снимки долу)...
Нито съм обиждал , нито нищо - какво е това отношение.?!
Всъщност това отношение се дължи на факта , че с това момче се знаем от години , бяхме администратори в друга верига в която него в последствие го баннаха перманентно защото без никаква причина а от чиста проба злоба , банна 4ма 5ма играчи с култовата причина (Паткан или нещо такова - не знам какво е това...) - знам , че момчето има проблеми , тъй като познавам негови съграждани и бивши негови приятели и не смятам ,че с това своеволие към мен доказва , че е достоен за администратор (разбира се това е мое мнение и не го натрапвам!!!)

Преди 7/8 месеца ми беше наложен бан с култовата причина (чао , променена на "чао всезнайко") от собственика на веригата (Делириум) в последно време администратора Лудото Ленче ме заплашва (без никаква причина) , че ще ме банне сега той , мен психо атаки от хора с проблеми не ме притесняват но си е малко дразнещо без причина постоянно да ти говорят такива неща...

Знам , че надали нещо ще се промени в това лице след това оплакване , а като знам как някой хора тук не обичат да им се казва истината , най-вероятно бана ми ще прерасне в по сериозен - но все пак се надявам малцината други будни и свободомислещи членове да екипа на Iplay и в частност на сървъра War3Respawn да си извадят правилни изводи...

3. Снимки:
http://prikachi.com/images.php?images/656/7489656N.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://prikachi.com/images.php?images/660/7489660q.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
 #321619  от lamero
 чет юли 24, 2014 1:07 am
Моля ти се не ми давай пример верига, където админите си играят с всякакви екстри. Гагът си е заслужен, админът не е длъжен да ти се обяснява при всяко негово действие. И пак ще те предупредя, престани да се заяждаш с играчите в сървъра. Всеки път като влезна ти си се хванал с някои да се заяждаш и да му обясняваш колко е слаб или ти колко си по добър от него. Следващият път ще получиш продължителна ваканция от сървърите :)

Баланса в момента работи, така че като някой умре го прехвърля от другият отбор, ако е нужно. Следователно админите не са длъжни да следят за баланса след като има плъгин, който върши това. Те следят само за злоупотреби с теам менюто.
 #321631  от zssszsssz
 чет юли 24, 2014 3:00 am
lamero » Чет Юли 24, 2014 1:07 am написа:Моля ти се не ми давай пример верига, където админите си играят с всякакви екстри. Гагът си е заслужен, админът не е длъжен да ти се обяснява при всяко негово действие. И пак ще те предупредя, престани да се заяждаш с играчите в сървъра. Всеки път като влезна ти си се хванал с някои да се заяждаш и да му обясняваш колко е слаб или ти колко си по добър от него. Следващият път ще получиш продължителна ваканция от сървърите :)

Баланса в момента работи, така че като някой умре го прехвърля от другият отбор, ако е нужно. Следователно админите не са длъжни да следят за баланса след като има плъгин, който върши това. Те следят само за злоупотреби с теам менюто.
Говориш наизуст!!!
Учтиво те моля да ми дадеш пример със снимка как се заяждам с някой - особено където пиша "аз съм по-добър , ти си слаб" - МОЛЯ ТЕ!!!
А и как ме засичаш като играя от общо 6 пцта , при които на 4 от тях IP-тата са им динамични , да не казвам , че и никове постоянно сменям - извинявай , ама Баба Ванга почина отдавна а не вярвам да сте роднини :)

Относно баланса , така е , баланса се включва когато някой умре - да ама , на дъст 2 примерно , това докато се случи си играем с минути така...
Отделно убитият от нас двойките , пак си минава едно - и така , общо взето кервана си върви а кучетата си лаят - а администраторите вместо да направят нещо елементарно като следят и оправят баланса (част от задълженията им) , те си играят и т'ва е...

Разберете търсенето на права не е заяждане а нещо което е право!!!
Не може ей така нещо като не ти изнася веднага да злоупотребяваш с правата си - смисъл то е ясно , че може , уви така е устроен света , както и химерата цс - но има хора като мен които не прекланят глава пред такъв вид своеволие и злоупотреба!!!

А бана ако беше правилен "администраторът" Желязко нямаше да го маха - нали така?!
 #321633  от lamero
 чет юли 24, 2014 5:27 am
Elvis Presley, Bobby Darin, Paul Anka, Johnny Cash, Frank Sinatra, Roy Orbison Има ли нужда да ти вадя другите никове? Тази тема тук е за оплакване от администратори, не е дискусионна тема, не пиши след този пост, ако няма за какво да се оплакваш. Много добре знаеш за какво става на въпрос, няма нужда да се правиш на луд. Считай се за предупреден :)
 #321698  от Ludoto_Len4e
 чет юли 24, 2014 9:42 pm
zssszsssz » Сря Юли 23, 2014 11:14 pm написа:

2.Ник на администратор
3.Доказателство
Редакция:
Извинявам се за написаната от мен грешка относно времетраенето на наказанието - ставаше въпрос за 120 минути , казвам ставаше , защото гага вече е премахнат - типично в стил след дъжд качулка...

2. Администраторът Лудото Ленче (Желязко) ме гагна за 120 минути в сървър War3respawn защото му написах и констатирах факта , че на последните 2 карти (дъст 2 и ацтек 2003) играчите се стремят да влизат от по-лесния отбор и когато играехме нямаше никакъв баланс и самият той не следеше за такъв - като му казах това разликата беше +5 (14/9) , вместо да оправи баланса (поне на тази карта) той ме гагна и ми каза "ето ти баланс" (снимки долу)...
Нито съм обиждал , нито нищо - какво е това отношение.?!
Всъщност това отношение се дължи на факта , че с това момче се знаем от години , бяхме администратори в друга верига в която него в последствие го баннаха перманентно защото без никаква причина а от чиста проба злоба , банна 4ма 5ма играчи с култовата причина (Паткан или нещо такова - не знам какво е това...) - знам , че момчето има проблеми , тъй като познавам негови съграждани и бивши негови приятели и не смятам ,че с това своеволие към мен доказва , че е достоен за администратор (разбира се това е мое мнение и не го натрапвам!!!)

Преди 7/8 месеца ми беше наложен бан с култовата причина (чао , променена на "чао всезнайко") от собственика на веригата (Делириум) в последно време администратора Лудото Ленче ме заплашва (без никаква причина) , че ще ме банне сега той , мен психо атаки от хора с проблеми не ме притесняват но си е малко дразнещо без причина постоянно да ти говорят такива неща...

Знам , че надали нещо ще се промени в това лице след това оплакване , а като знам как някой хора тук не обичат да им се казва истината , най-вероятно бана ми ще прерасне в по сериозен - но все пак се надявам малцината други будни и свободомислещи членове да екипа на Iplay и в частност на сървъра War3Respawn да си извадят правилни изводи...

3. Снимки:
http://prikachi.com/images.php?images/656/7489656N.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://prikachi.com/images.php?images/660/7489660q.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
1-во: Извинявам се ,че пиша след отговорник :)
2-ро: За другата верига-не му е тука мястото :)
3-то: Това,че имам проблем не е ли заяждане?
4-то: Съжалявам,че не пазя старите снимки,но всички във веригата те значт вече :)
5-то: Системно се заяждаш с играчите и ревеш за баланса-при условие,че има плъгин,който си върши работат и ни е забранено да си играем с баланса на играчите(но това как да го знаеш ) !

Та,защо не постна и снимките с упреците към собственика на веригата????
 #321702  от phrZ
 чет юли 24, 2014 10:48 pm
Въобще не ме интересуват другите снимки. Виждал съм те в изцепки,гагът е справедлив,както сам си прозрял, продължиш ли в същия дух ще летиш в геометрична прогресия и от тук и от сървърите.
 #321708  от zssszsssz
 чет юли 24, 2014 11:21 pm

2.Ник на администратор
3.Доказателство
2. Ludoto_Lenche
3. http://dox.bg/files/dw?a=9a10b68709" onclick="window.open(this.href);return false;

Кажете ми сега защо ме гагна за 1290 минути?!?!?!!
25 минути не съм написал и 1 дума , накрая (предпоследните минути от демото) с други 4ма играчи обсъдихме други игри като Heroes и Starcraft и администратора ме гагна - то самите играчи се учудиха защо ме гагва и написаха неща от сорта на "тоя па" - тази гавра почва да става дразнеща вече!!!
1. В демото се вижда , че самият админстратор за около 5-6 минути обсъжда с потребителя с nick BRAKONIERA и IZPATKAL интернет връзката му - това го пиша за да не извърти някой , че аз и другите в Нашия Разговор сме "спамели" - отделно защо само мен гагва а другите участници - не?!?!?!?!
2. В демото се вижда как аз пускам 2 доклада за хакер , отделно още 2ма играчи пускат в общия чат още 2 доклада за хакер - а администратора (Великия Гетсби) вместо да отрази докладите си продължава да си играе...

На какво прилича това?!
Пак ли ще го защитавате...?!?!

Защо нямам проблеми с администратори като "SPECNAZ" ; "Deep Zone" ; "LUPO" (shtar x shtar или нещо такова му е новият nick , днес играхме заедно 2 часа) , че даже и "." които след като и той ме гагна 1 път несправедливо сам ми се извини и ми каза , че не е бил прав - е аджаба , как той може , Желязко - Великия Гетсби - не може?!?!?!

Имам приятели от Каварна които му знаят житейския хал и психичното състояние на това момче , това в миналия пост не исках да го казвам понеже съм възпитан човек а и виждам как извъртате нещата само и само той да е невинен а аз виновния - да ама това вече не се търпи - момчето има сериозни проблеми и както е видно от Всички (независимо дали пишат в тази тема) - това му пречи на работата като администратор и в частност личното му отношение с мен!!!
 #321711  от Slackware
 пет юли 25, 2014 12:07 am
Така... виж какво. Засичал съм те не един пъти в сървъра и по моите наблюдения, ама въобще не ти е ясна играта. Мога да го потвърдя, само при спомена си, че дори мен изкара Wallhack. И мрънка около 10 минути, че съм бил играел с хак и блаблаблабала. Не се учудвам от написаното до тук за теб. Да те питам, ти кой си, че да съдиш и коментираш останалите за тяхното положение и така нататък? Освен грешната ти преценка към мен, няма да се учудя ако грешиш и за всички останали или на 98% от случаите. Така че ако си мислиш, че можеш да правиш/говориш/заяждаш/провокираш който и да било в сървъра, ама жестоко си се объркал. Не знам какви гаг-ове ти слагат и за какво време те банват, но ако не си поправиш държанието в сървъра, последствията ще бъдат доста по-кофти за теб и за това ще се погрижа аз. Това, че ти имаш някакво мнение за някой, не означава, че си прав, когато в сървъра има администратор и ти каже, че грешиш в преценката си, нямаш право да оспорваш мнението му. Щом толкова желаеш да се докажеш направи ДЕМО вземи IP-то на играча и пусни коментар в съответната тема. При следващи разправии в което лице участваш и ти, в подобни случки, на простотиите ти няма да се обърне внимание, да сме наясно. Следващия ти коментар, помисли добре какъв ще е (желателно е да си го спестиш, а директно да поработиш над отношението си). И ако пак дадеш пример със състоянието на НЯКОГО, подчертавам, ще ти сложа хрупкав бан и от форума, та да се научиш на обноски.

Лека вечер и умната.
 #321718  от zssszsssz
 пет юли 25, 2014 12:57 am
Slackware » Пет Юли 25, 2014 12:07 am написа:Така... виж какво. Засичал съм те не един пъти в сървъра и по моите наблюдения, ама въобще не ти е ясна играта. Мога да го потвърдя, само при спомена си, че дори мен изкара Wallhack. И мрънка около 10 минути, че съм бил играел с хак и блаблаблабала. Не се учудвам от написаното до тук за теб. Да те питам, ти кой си, че да съдиш и коментираш останалите за тяхното положение и така нататък? Освен грешната ти преценка към мен, няма да се учудя ако грешиш и за всички останали или на 98% от случаите. Така че ако си мислиш, че можеш да правиш/говориш/заяждаш/провокираш който и да било в сървъра, ама жестоко си се объркал. Не знам какви гаг-ове ти слагат и за какво време те банват, но ако не си поправиш държанието в сървъра, последствията ще бъдат доста по-кофти за теб и за това ще се погрижа аз. Това, че ти имаш някакво мнение за някой, не означава, че си прав, когато в сървъра има администратор и ти каже, че грешиш в преценката си, нямаш право да оспорваш мнението му. Щом толкова желаеш да се докажеш направи ДЕМО вземи IP-то на играча и пусни коментар в съответната тема. При следващи разправии в което лице участваш и ти, в подобни случки, на простотиите ти няма да се обърне внимание, да сме наясно. Следващия ти коментар, помисли добре какъв ще е (желателно е да си го спестиш, а директно да поработиш над отношението си). И ако пак дадеш пример със състоянието на НЯКОГО, подчертавам, ще ти сложа хрупкав бан и от форума, та да се научиш на обноски.

Лека вечер и умната.
От това което си написал става ясно , че въобще не си гледал демото , по принцип на хора като теб които говорят празни приказки не обръщам внимание ама тук ще ти кажа няколко неща и за разлика от написаното от теб аз ще продължа да спазвам добрия тон :)

1. Администратора Както Се Вижда Не Ми Е Отговорил На Нито 1 Доклад , Както И На Другите Играчи
2. Както Се Вижда От Демото (и от снимките вчера) Не Съм Провокирал Нито Администратора Нито Някой От Играчите
3. Както Се Вижда От Демото (и от снимките вчера , а както знаят и всички) Държанието Ми Не Е Нито Арогантно , Нито Заядливо , За Обидно Да Не Говорим
4. Повече Коментари Няма Да Пиша , Особено На Хора Които Вместо Да Погледнат Неоспоримите Факти , Си Пишат Някакви Празни Приказки Към Които Няма Нито Едно Сериозно Доказателство

Наистина Моля Ако Някой Взима Отношение Да Прегледа Дозателствения Материал И Чак Тогава Да Взема Отношение По Въпроса - А На Симпатягите Които Ме Обвиняват В Каквото И Да Било Ще Им Кажа - Да Съберат И Те Някакви Доказателства Срещу Мен - А Не Да Се Водят От Някакви Скрити Стремежи :)
Все Пак Такива Са Правилата :)
Лека Вечер :)

Редакция:
Аз тук си търся правата защото са нарушени - аз съм следвал правилата и не съм ги нарушавал - това е!!!
Ако искаш ме банни , но по този начин само ще покажеш , че съм прав , защото реално погледнато както написах по-горе Правилата Съм Ги Спазвал - това , че някой хора (то е 1 само де...) не ме харесват е коренно различно нещо...
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14