Официалният форум на iPlay.bg 

• MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

Модератор: Екип банове

Правила на форума: 
 #344950  от Mlx0
 чет мар 12, 2015 7:00 pm
Pike написа:
Mlx0 написа:
phrZ написа:Само че аз лично съм те засичал как така неволно си играеш с ауто тийм баланса. Прав си абсолютно,че с точно това оплакване нищо няма да постигнеш.
Да разбирам, но за едно преместване 4 дена бан? И при положение ,че не ми се играе от другия отбор това е несправедливо.
И на нас не ни се слушат простотиите ти,псуваш,кълнеш майки и други такива простоти....Тогава не се оплака,защото щяха да ти "засилят" банна на поне 10 дена ;)
ма няма как,правилата са да се спазват!->не ти е за пръв или втори път...
Бановете вървят прогресивно,другия път 8 за аутотийм баланса и 10 за обидите.
Жив и здрав,и дано си вземеш поука!
За обидите съм си взел поука... така бана ще си го махна, но това беше несправедливо.Мене като ме обиждат не съм видял някой да бъде баннат. Докато се обадя и ме банват ;)
 #344952  от phrZ
 чет мар 12, 2015 7:08 pm
Не говори глупости! Аз не съм видял да пуснеш оплакване от някой който те е псувал и да не е бил наказан,виж си хубаво постовете!! Темата не е за спам, няма нищо несправедливо в бана ти, нито за обидите,нито за бъгването на тиймбаланса.
 #344965  от Mlx0
 чет мар 12, 2015 8:34 pm
phrZ написа:Не говори глупости! Аз не съм видял да пуснеш оплакване от някой който те е псувал и да не е бил наказан,виж си хубаво постовете!! Темата не е за спам, няма нищо несправедливо в бана ти, нито за обидите,нито за бъгването на тиймбаланса.
Да разбрах просто времетраенето беше много, а колкото до мечо пух аз съм си виновен имах лошо отношение към него и явно всичко се връща.. както и да е от сега нататък ще съм примерен играч.
 #345032  от Me4o Puh
 пет мар 13, 2015 8:47 am
Винаги съм се стремил да бъда коректен и безпристрастен към всички играчи и не мисля ,че си прав , че никой от админите не те е защитавал.Лично аз съм банвал не 1 и 2 пъти хора които са те обиждали.Нямам проблеми нито с теб нито с някой от играчите бъдете по сдържани и спазвайте правилата не си придавайте важности и всичко ще е ОК.
 #345059  от Mlx0
 пет мар 13, 2015 3:56 pm
Me4o Puh написа:Винаги съм се стремил да бъда коректен и безпристрастен към всички играчи и не мисля ,че си прав , че никой от админите не те е защитавал.Лично аз съм банвал не 1 и 2 пъти хора които са те обиждали.Нямам проблеми нито с теб нито с някой от играчите бъдете по сдържани и спазвайте правилата не си придавайте важности и всичко ще е ОК.
С мен повече няма да имаш проблеми, както и другите админи. Поздрави.
 #346530  от flam3
 пон мар 30, 2015 3:32 pm
Гарантирам на r1ddle, че ако имам "aim" няма да ми вземе фраг ;) Играя cs от както играта съществува, хакове не съм ползвал и такива самозабравили се админчета винаги са ми лазели по нервите :)))
Последна промяна от OciXCrom™ на пон мар 30, 2015 4:19 pm, променено общо 1 път. Причина: И коментарът ти е напълно безсмислен. За оплакване от администратор се изискват доказателства, а за оплакване от несправедлив бан си има отделен раздел.
 #376086  от KRiv
 ср яну 06, 2016 1:57 am
Аз се оплаквам от Pike ! Бан-ва ме, защото децата ме нападат и аз се защитавам с думи в сървъра, а той само мене банна! Дали ще кажа "кравар" или "курво" на него му е все едно, а мен като ме обиждат и ме карат да се чуствам кофти не му пука! Ууууу за Pike !

Добавено преди 3 минути 42 секунди:
Да не говорим,че чичо Pike директно си банва без да предупреди лицата участващи в словестен двубой ! НАРУШЕНИЕ НА ПРАВИЛАТА

"2.Използването на обидни думи и заплахи към играч или администратор е забранено!
*наказания:
предупреждение,при следваща провокация играчът се gag/slay/kick"

УУууу Pike !
Последна промяна от KRiv на ср яну 06, 2016 2:03 am, променено общо 1 път.
 #376087  от Pike
 ср яну 06, 2016 2:03 am
ХАХАХАХАХАХАХХА,Кривчо,пак ли ти бе?
Качи си демото и да видят хората от последните 10 минути за кво иде реч!
Не съм гледал целия мап.....само в края ,че след работа ми е гладно такова ;) И да не забравя,бях ти обещал да те банна заради стрелбата с автоматика през стените...е за друго е и си го салужаваш ;)
За много години!

П.С Ако знаех,че си ти щях да те банна повече и преди една-две седмици още ;)
П.С 1 Дебнах те и на предния мап за автоматика,ма на,не ти е било писано за него да те банна!
 #376088  от KRiv
 ср яну 06, 2016 2:05 am
Хахаха REMEMBER ME :"))) Аййй спокойно само с автомата хаха! Ако не кажи на собственику да го изтрие ! играя си умерено с него :")))) А за банна ти в момента, ай честно кажи си че са те изнервили на работа и нямаше на кой да си го изкараш ахахаха :D Ай махни го туй чудо,че и на мен след работа ми се чупят глави ;"))))

РИБОК :D
Последна промяна от P$yCh0 на ср яну 06, 2016 2:14 am, променено общо 1 път. Причина: Има специален раздел за оплакване от несправедлив бан! http://forum.iplay.bg/viewforum.php?f=88 - ползвай го!
 #376130  от Pike
 ср яну 06, 2016 2:36 pm
KRiv написа: Да не говорим,че чичо Pike директно си банва без да предупреди лицата участващи в словестен двубой

УУууу Pike !
Понеже играеш от доста време(с ника Raven) те предупреждавах поне 10-на пъти за ботския,казах и на другите момчета да те наблюдават даже!
Моята тактика е такава,видял си и знаеш как действаме,така че няма нужда от предупреждения за старите играчи!Това,че е късно и си мислиш,че няма администратор те подведе,доста.

Изображение
Бях в началото на мапа за няколко минути,излязох и като влизам кво да видя.....
В спора с Анаболик аз обиди от негова страна не видях!
Понеже вече излезе на яве истината кой си,предупреждавам те,че следващия ти бан ще е за над седмица! -и то за най дребното провинение.
След Санкта ти си другия най голям дразнител в сървъра и не мисля грам да те търпя!

П.С и да не забравя, Чичо ще викаш на някой във вас.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14