Официалният форум на iPlay.bg 

• MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

Модератор: Екип банове

Правила на форума: 
 #321719  от Slackware
 пет юли 25, 2014 1:06 am
Дадения материал няма да го гледам, понеже съм бил свидетел и то ОБВИНЕН от теб, за игра с хак, хахаха. Дали са празни приказки или просто си мислиш, че не си спомням? Не са ми нужни доказателства на мен, въпреки, че преди час ми дадоха такива. На тях ясно си личи, как почваш да обвиняваш някого за хак (Wall) естествено. А и нямам облаги от това да ти пиша тези неща в момента (нито желая да се правя на по-висш). Точно с ник Elvis Presley ми спомена няколко пъти, че играя с Wall hack. Ти нямаш и малка представа от играта, а си тръгнал да даваш мнения и да оборваш админи? Не си прави този труд. Както казах, предупредил съм те, АЗ, тоя път. И ти давам съвет да престанеш да пишеш ТИ празни приказки, защото почваш да дразниш, хората с големи усти като теб са ми пределно ясни. Не давам подкрепа на Len4eto, само защото е Админ, а защото имам ЛИЧНИ наблюдения в този сървър и специално за теб. В следващия момент в който разбера/видя и т.н. че си тръгнал да многознайстваш и да пречиш на администраторите, да се месиш, възпрепятстваш работата им, бана ти е вързан в кърпа и махане няма да има.
 #321768  от zssszsssz
 пет юли 25, 2014 2:36 pm
Slackware » Пет Юли 25, 2014 1:06 am написа:Дадения материал няма да го гледам, понеже съм бил свидетел и то ОБВИНЕН от теб, за игра с хак, хахаха. Дали са празни приказки или просто си мислиш, че не си спомням? Не са ми нужни доказателства на мен, въпреки, че преди час ми дадоха такива. На тях ясно си личи, как почваш да обвиняваш някого за хак (Wall) естествено. А и нямам облаги от това да ти пиша тези неща в момента (нито желая да се правя на по-висш). Точно с ник Elvis Presley ми спомена няколко пъти, че играя с Wall hack. Ти нямаш и малка представа от играта, а си тръгнал да даваш мнения и да оборваш админи? Не си прави този труд. Както казах, предупредил съм те, АЗ, тоя път. И ти давам съвет да престанеш да пишеш ТИ празни приказки, защото почваш да дразниш, хората с големи усти като теб са ми пределно ясни. Не давам подкрепа на Len4eto, само защото е Админ, а защото имам ЛИЧНИ наблюдения в този сървър и специално за теб. В следващия момент в който разбера/видя и т.н. че си тръгнал да многознайстваш и да пречиш на администраторите, да се месиш, възпрепятстваш работата им, бана ти е вързан в кърпа и махане няма да има.
Не мога да разбера провокираш ли ме , на луд ли се правиш?!
На какъв език да ти кажа , че точно този администратор ме гагва / банва без причина и всеки път го ДОКАЗВАМ - кажи ми , моля те - владея английски ; френски ; руски и малко немски...?!?!?!
Какво възпрепятстване на работа ; какво заяждане ; какво обидно отношение те гони?!?!?!?!
Този "диалог" излиза от рамките на нормалното и става меко казано смешен!!!
Аз с няколко негови колеги съм говорил и съм на едно мнение и съм доволен - няма какво да казвам повече...
Просто , винаги като ме наказва без причина ще си пускам оплакванията по каналния ред и това е - независимо дали има резултат , рано или късно ще се оправят нещата - поне така ме увериха :)
Като съм виновен за нещо си понасям наказанието - но като съм невинен , как очакваш да се примиря просто акъла не ми го побира..?!?!?
Завършил съм психология и останах с впечатление от писанията ти , че обичаш да казваш последната дума - за това каквото и да напишеш след този пост няма да ти отговарям :)
Лек и креативен ден!!!
 #321773  от Slackware
 пет юли 25, 2014 3:08 pm
Ооо, г-н Психолог. Не, бъркате се, доста. Не обичам да казвам последната дума особено в такива безсмислени сутиации като тази, след като всичко е ясно. С кой си говорил и за какво си говорил, не знам, ти виж аз какво съм ти казал до тука, защото нямам намерение да се повтарям. Колкото до това "рано или късно ще се оправят нещата - поне така ме увериха :)" ще се оправят, когато внимаваш какво, на кого говориш и кога го казваш. Както и се образоваш на тема CS. По-специфично - "дали дадения играч в когото се съмнявам, наистина играе с хак или не и когато не съм сигурен да не си отварям устата и да не оспорвам решението на администратора в сървъра, щото ще си изям банана". Интересно ми е как избягваш това, че си обвинявал и мен в игра с хак и то поне 2пъти, хахахаха. Ама иначе много те бива да пишеш и да извърташ нещата? Повече с теб няма да се занимавам нито ще ти повтарям писанията си малко по-нагоре. Дано си ги запомнил и използваш както трябва.

Лек ден и на теб!
 #340544  от nykaHka
 пон фев 02, 2015 4:08 pm
1.nykaHka Wc3 Resapawn
2. -- - - - -
3. Не знаех ,че за 1 смяна на теам се банва 16 часа... не сам сменял с цел експлоитване на мода , не играя от вчера в тези сървари и смятам , че наказанието е неоснователно . Не пиша тук с цел да ми се махне бана !
 #344319  от San Iker
 чет мар 05, 2015 6:43 pm
1.PyX i MaGaReTo Wc3 Resapawn
2.mushmurok
3.Според него съм обиждал админите и някой от играчи в сървъра.Явно с ВАС админите не може да се спори или да се говори на въпреки трябва само да ви се мълчи и да си траем :х
Надявам се този път мнението ми да не бъде изтрито както предното ;)
 #344330  от P$yCh0
 чет мар 05, 2015 8:33 pm
San Iker написа:1.PyX i MaGaReTo Wc3 Resapawn
2.mushmurok
3.Според него съм обиждал админите и някой от играчи в сървъра.Явно с ВАС админите не може да се спори или да се говори на въпреки трябва само да ви се мълчи и да си траем :х
Надявам се този път мнението ми да не бъде изтрито както предното ;)
Тъй като се подразбира, че се оплакваш от несправедлив бан - пускаш нова тема тук.
Прочети и какви са изискванията за правилно пускане на тема за оплакване.
 #344934  от Mlx0
 чет мар 12, 2015 5:02 pm
Mlx0
mushmurok aka Me4o Puh
Причината е следната играя си 2 аутотийм баланса ме мести 1 и аз пак се връщам 2 , след което последва кик от негова страна. Казах му че злоупотребява с неговите права и последва бан... не ми е за бана, но не смятам ,че горепосочения админ трябва да се държи така. (не съм го обиждал да подчертая) И с тази тема нищо няма да постигна знам си го. Поздрави на момчетата от Русе.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.iPlay.bg
[AMXBans] Reason: 'buva autoteam balans i mnogo me uplashi'
[AMXBans] Duration: '1 day, 9 hours i 20 minuti'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:18959182'
[AMXBans] Your IP: '84.238.195.18'
 #344945  от phrZ
 чет мар 12, 2015 6:18 pm
Само че аз лично съм те засичал как така неволно си играеш с ауто тийм баланса. Прав си абсолютно,че с точно това оплакване нищо няма да постигнеш.
 #344948  от Mlx0
 чет мар 12, 2015 6:50 pm
phrZ написа:Само че аз лично съм те засичал как така неволно си играеш с ауто тийм баланса. Прав си абсолютно,че с точно това оплакване нищо няма да постигнеш.
Да разбирам, но за едно преместване 4 дена бан? И при положение ,че не ми се играе от другия отбор това е несправедливо.
 #344949  от Pike
 чет мар 12, 2015 6:57 pm
Mlx0 написа:
phrZ написа:Само че аз лично съм те засичал как така неволно си играеш с ауто тийм баланса. Прав си абсолютно,че с точно това оплакване нищо няма да постигнеш.
Да разбирам, но за едно преместване 4 дена бан? И при положение ,че не ми се играе от другия отбор това е несправедливо.
И на нас не ни се слушат простотиите ти,псуваш,кълнеш майки и други такива простоти....Тогава не се оплака,защото щяха да ти "засилят" банна на поне 10 дена ;)
ма няма как,правилата са да се спазват!->не ти е за пръв или втори път...
Бановете вървят прогресивно,другия път 8 за аутотийм баланса и 10 за обидите.
Жив и здрав,и дано си вземеш поука!
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14