Официалният форум на iPlay.bg 

• MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

Модератор: Екип банове

Правила на форума: 
 #273791  от -rbk-
 съб авг 10, 2013 2:03 pm
За тези които имат и странични въпроси нека да питат и админите и ние можем да ви помогнем
 #395516  от lamer4e7o
 пет юли 22, 2016 6:52 pm
Искам само да поясня, понеже си цъкам само с Lord-а, че пасивния му скил е една огнена топка/кълбо, което се появява около противника и пак му взима кръв. А тези въпросни „роботчета“ са с умението „Carrion Bettles“.

Просто защото видях леко объркване в първия пост и за това реших да поясня. :)
 #400162  от Yordanov
 пон окт 17, 2016 7:39 pm
Здравейте колеги, имам въпроси относно две от расите. Как се възражда първият съотборник при ''Blood Mage''? и как да разбера че се е случило и другият въпрос е за ''Warden'', как се става къртица(mole)???
 #400168  от Никола
 пон окт 17, 2016 9:07 pm
Магията на Blood Mage(възраждането),не се използва,защото сървъра е RESPAWN.
За Warden,трябва да вдигаш Fan of Knives.Пуска те mole автоматично през определен брои умираня.
 #400169  от Yordanov
 пон окт 17, 2016 9:11 pm
nikola_ss написа:Магията на Blood Mage(възраждането),не се използва,защото сървъра е RESPAWN.
За Warden,трябва да вдигаш Fan of Knives.Пуска те mole автоматично през определен брои умираня.
БЛАГОДАРЯ. Всичко вече ми е ясно :drinks:
 #419334  от lamer4e7o
 пон яну 22, 2018 1:23 am
Начетох се на грешни изказвания в тази тема и реших да поясня някои работи… :)

Не знам урока до колко е авторски (пак ми се струва, че е копиран и леко „поразбутан“ тук-таме, но както и да е…), но има някои грешни неща.

Първото е, че умението на Елфа Evasion не дава шанс да блокира само headshot, а изобщо навсякъде, където те уцели противника (ако ще и в малкия пръст на крака…). :)

Другото което е, че уменията на Лорда (Crypt Lord) много хора ги бъркат и казват наизуст уменията му, защото като цяло неговите всичките излизат при стрелба по противника, като изключим огледалния демидж… Импейл-а (Impale) при стрелба слапва противника, Carrion Beetles-а при стрелба изкарва едни бели буболечки, роботчета или там както искате си ги наречете, които също вземат демидж, а пасивния му скил Orb of Aninhalation отново при стрелба се появява около противника нещо като огнено кълбо (поне аз така го виждам…), което отново взима кръв.

Такива простотии като големи и малки „роботчета“ не съществуват… поне аз не съм видял. Просто след секунди си изчезват, както едно от уменията на Warden-а, само, че там са едни бели топчета. :)

И да отговоря на питанката на потребителя Yordanov от по-горе, понеже Никола също го е подвел малко по единия въпрос, а именно това за възраждането на съотборник при Blood-а..

Сървъра изобщо не го бърка, че е респаун и като цяло първото умения на Blood-а си работи, само че файдата от него е нулева в такъв сървър (демек се обезсмисля този негов скил). Иначе, когато възродиш съотборник, ти го изписва долу на екрана до чата на аглийски. Като цяло няма и смисъл да поглеждаш кой си възродил, защото сървъра е с респаун, но иначе скила си работи. ;)