Официалният форум на iPlay.bg 

Искате да продадете/купите/размените/подарите нещо? Тук е мястото за целта!
 #433866  от metamod
 чет сеп 12, 2019 7:36 pm
Здравейте,продавам акаунта си поради причината че не играя със него, ако някой изяви желание може да го купи. :)

Игри коитo съдържа акаунта: CS:Global Offensive

Снимка доказателство за притежанието:
https://imgur.com/a/JIjLYon
Снимка че играта съдържа "Prime Status"
http://prikachi.com/images.php?images/332/9632332r.png

Цена: 10лв.

Плащане единствено през: ePay

За връзкa със мен: Skype: bglions1 или ЛС !
 #433902  от TN!
 чет сеп 12, 2019 8:10 pm
Играте е безплатна а ти искаш 10 лв за нея-За без пари ще си дръпна стеам и CSGO :thumbs_down:
 #433917  от metamod
 съб сеп 14, 2019 10:46 am
TN! написа:
чет сеп 12, 2019 8:10 pm
Играте е безплатна а ти искаш 10 лв за нея-За без пари ще си дръпна стеам и CSGO :thumbs_down:
Здравей,играта е закупена много преди да стане безплатна и съответно притежава "Прайм статус" ако си запознат със това затова съм го пуснал на такава цена Прайм статус във Steam струва 13евро.Приятен ден
 #433918  от TN!
 съб сеп 14, 2019 12:39 pm
Аз също имам въпросния статус и не съм заплатил за него.Много добре знам за какво ми говориш
 #433919  от metamod
 съб сеп 14, 2019 1:45 pm
Няма да споря със теб но явно не си толкова запознат както казваш,защото единствено ако имаш определено ниво или си заплатил за това можеш да получиш този статус.Няма как стийм да ти иска 13евро при положение че играта ти е безплатна както казваш.Също така със този акаунт не е играно нито минута както сам виждаш,Лек ден
 #433921  от U N Λ V E R Λ G E
 нед сеп 15, 2019 7:22 am
@TN!, прайм статуса го имаш, защото си притежавал играта преди да я пуснат безплатна, бе даден безплатно на всички заплатили за играта. Прайм статуса е платена добавка към безплатна игра, която струва 13,25€. И както е опоменто в Стийм:
"Players with Prime Status are matched with other Prime Status players and are eligible to receive Prime-exclusive souvenir items, item drops, and weapon cases."

Изображение

Нека не изкачаме неподготвени.
NinjaKillerBG!, metamod харесват това