Официалният форум на iPlay.bg 

Форумът е предназначен за всякакви заявки свързани с Counter-Strike или AMX Mod X. Заявки за редакции на плъгини също може да се пускат тук.
Правила на форума: ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПУСНЕШ ТЕМА!!!

Не ползвай този раздел ако заявката ти съответства с някой от под-разделите най-отгоре!
Заявки за изработка на плъгини, заявки за преработка на плъгини и заявки за ресурси за играта не се пускат в този раздел!
 #413256  от Stanimir1999
 ср юни 21, 2017 1:35 am
Здравейте ,
Един скриптер ме прати тук , да ви попитам дали бихте ми качили файловете в ваш хост за да го ползвам за бързо сваляне, въпроса е към OciXCrom най-вече , защото ми каза че той се занимава !
Ако не , то помогнете ми да си го направя защото качих файловете на 000webhost , обаче сваля все едно е без sv_downloadurl...
Кажете бърз хост :D
Трябва ми за мапове и скинове... малко под 200мб!
Благодарско!

Дано съм уцели раздела
 #413260  от OciXCrom™
 ср юни 21, 2017 2:01 pm
Не е вярно, че аз се занимавам.
 #413305  от Stanimir1999
 пет юни 23, 2017 8:57 pm
Добре , дори да не си ти!
Бихте ли качили 5 файла на вашия хост за да свалям от там?
Имам 5 скина, които чрез безплатен хост ги свалят все едно няма sv_downloadurl ...
 #416992  от NOVAK_A_7
 пет ное 17, 2017 12:47 pm
Мхмхм , ако искаш, аз мога да ти обясня как стъпка по стъпка да си направиш доста приличен даунлоудър*става дума за безплатен в един руски сайт, като моя ще е, и ще ме помниш докато си жив :) . само , че, пиши ми на "лични", че тука малко неудобно да обяснявам всичко ...., аз имам такъв и съм страшно доволен , сваля ми 1 мг-а карта през цс-а за около 1 сек :)
 #417001  от sムd?Yes?mムybe???
 пет ное 17, 2017 8:43 pm
Чакай, ти сам можеш да си направиш fastdl не е трудно Filezila , Fastdl Host и си ти.