Официалният форум на iPlay.bg 

Форумът е предназначен за всякакви заявки свързани с Counter-Strike или AMX Mod X. Заявки за редакции на плъгини също може да се пускат тук.
Правила на форума: ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПУСНЕШ ТЕМА!!!

Не ползвай този раздел ако заявката ти съответства с някой от под-разделите най-отгоре!
Заявки за изработка на плъгини, заявки за преработка на плъгини и заявки за ресурси за играта не се пускат в този раздел!
 #406595  от dbnZ ``
 чет яну 05, 2017 12:43 am
GRENADE - MAX CHANCE 70% - там с мах лвл 5 с 14% да бъде шанса за вземане на HE
FLASHBANG 1 - MAX CHANCE 70% - там с мах лвл 5 с 14% да бъде шанса за вземане на FLASH 1
FLASHBANG 2 - MAX CHANCE 40% - там с мах лвл 5 с 10% да бъде шанса за вземане на FLASH 2
SMOKEGRENADE - MAX CHANCE 70% - там с мах лвл 5 с 14% да бъде шанса за вземане на SMOKE

TERRORIST HEALTH - MAX HP 400 да upgrad-ва на lvl със 40 HP и мах лвл 10
CT HEALTH - MAX HP 400 да upgrad-ва на lvl със 50 HP и мах лвл 8
TERRORIST ARMOR - 50 да има 10 lvl
CT ARMOR - 50 да има 10 lvl

TERRORIST RESPAWN - да е 30% шанса за RESPAWN да има 5lvl
CT RESPAWN да е 50% шанса за RESPAWN да има 7lvl
DMG_TERRORIST с оръжие и HE щетите да са двойни - LVL 7
DMG_СТ с книфе щетите да са двойни LVL 10

http://imgur.com/mEDlDDc

С /upgrade да се отваря менюто и там кадето съм нарисувал със синйо да са на 1 място ,тия с червеното на 1 място и тия с жълто на 1 място.
И нещата да не се upgrad-ват с xp-та а с skills както се вижда на снимката горе и на всеки качен lvl да бъде давано skills да речем от 1ви lvl
до 5ти lvl по 1 skills след това 6ти-10ти по 2 skills-а и т.н за upgrade и докато стане full

========================================================================================

Shopa да изглежда така и да се купува с coins и да се влиза в него с /shop
http://imgur.com/a/W0q0K
:ps: Забравих да допълня че flash-а няма да е нужен така че flash-а да не бъде обавен в /shop менюто. И за HP и Armor при shop-а да бъде 1 път позволен за купуване. :)

МНОГО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРЕН АКО НЯКОЙ УСПЕЕ ДА МИ ПОМОГНЕ :) :worthy: