Официалният форум на iPlay.bg 

Форумът е предназначен за всякакви заявки свързани с Counter-Strike или AMX Mod X. Заявки за редакции на плъгини също може да се пускат тук.
Правила на форума: ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПУСНЕШ ТЕМА!!!

Не ползвай този раздел ако заявката ти съответства с някой от под-разделите най-отгоре!
Заявки за изработка на плъгини, заявки за преработка на плъгини и заявки за ресурси за играта не се пускат в този раздел!
 #348564  от [FLH]NeverChoo
 съб апр 25, 2015 12:20 pm
Здравейте, от много време не бях активен понеже си направих на прах стария компютър :D ..
Имам на диск една много хубава CS-ка но за съжаление на новия компютър не зарежда дискове (предполагам че четецът е умрял) и не мога да си сложа хубава (изчистена) ЦС..
Погледнах във замунда няколко, но нещо ме съмняват ;/
Затова моля вас ако имате изчистена цс-ка от която сте доволни моля споделете линк за теглене..
Трябва ми за да мога да тествам картите които (от вчера) започнах да правя..
 #348571  от fawkess
 съб апр 25, 2015 2:02 pm
Аз от много време си цъкам с Counter-Strike LongHorn 2011, доволен съм, мога да твърдя, че е изчистена.
 #348572  от Imp0ss!bLe ;]
 съб апр 25, 2015 3:00 pm
Аз съм с Counter-Strike 1.6 - Professional Edition [Portable] (2010) , много съм доволен от нея самата игра няма никакви проблеми тръгват и всички модове,мапове и т.н и можеш да я изтеглиш от замунда.
 #348579  от [FLH]NeverChoo
 съб апр 25, 2015 5:42 pm
Благодаря за отговорите! За ЦС ЛонгХорн не съм е поглеждал, а за ЦС Проф. Е. (Портабъл) няма да ми върши работа, защото трябва от самата програма VHE да покажа пътечките до hl.exe, halflife.wad, cstrike.wad и т.н.
Аз погледнах отново във замунда (замунда.нет а не .се) и там намерих на WarZone която не ми се стори зле ;д
Ако желае екипът могат да заключи темата :)

П.С. Ако има хора със идеи пишете ми на скайп: NeverChoo
Със удоволствие бих желал да направя вашите идеи реалност :Д
 #348596  от zolfeca
 съб апр 25, 2015 10:29 pm
На едната машина ползвам WarZone от замунда, на другата ползвам цс от стийм, а отделно имам и още 1 изчистен цс (p48), който е в архив.
 #348613  от Pobelter
 нед апр 26, 2015 2:06 pm
Препоръчвам ти WarZone или Еscom. На Escom сайтът беше хакнат преди време, не ми се търси линк. Горепосочените са напълно изчистени и всички скинове и настройки са по defaut.
 #348614  от sムd?Yes?mムybe???
 нед апр 26, 2015 2:38 pm
Counter Strike New Era. Този винаги съм го ползвал, преди да си закупя от "Steam". Понеже погледнах, че си търсиш "чист" цс, този мога да ти го препоръчам.