Официалният форум на iPlay.bg 

Можете да използвате раздела за всякакви въпроси, свързани със сървърите на iPlay.bg.
 #378642  от SeNsAtIoN
 нед яну 31, 2016 7:53 pm
work написа:Когато искате всичко да е точно - отделяте си 15 лева и си купувате играта. И сега заради едни, да страдат всички..
И поради каква причина да давам 15 лева? Относно рестарта - щом е трябвало да се рестартира няма какво да правим, само гадното е, че някой хора са давали примерно пари за клетките във фъриена и е нечестно..
 #378644  от OciXCrom™
 нед яну 31, 2016 8:00 pm
1.3.1.2 написа:Предлагам да намерите решение на проблема.Ако решението е да си вземем оригинален ЦС така кажете...Напишете някъде,че хората които нямат стеам може да загубят нещата си.Всеки път когато стане нещо вие излизате с това,че няма какво да се направи да сме си били взели оригинален стеам и т.н.Веднъж можете да кажете какво да направят хората за да са СИГУРНИ че нещата им ще стоят.Поздрави и на "work" където дава идеи да заделяме по 15 лева и т.н по-добре такива да не пишат ;)
Бъди сигурен, че нови рестарти няма да има. Смяната на ИД-то ви от сега нататаък зависи изцяло от вас - преинсталация на играта/компютъра. С оригинална игра ИД-то не може да се промени. Я ме светни кой е този "всеки път"? Това се случва за втори път, като предишният път всичко бе върнато, нали така?
SeNsAtIoN написа:
work написа:Когато искате всичко да е точно - отделяте си 15 лева и си купувате играта. И сега заради едни, да страдат всички..
И поради каква причина да давам 15 лева? Относно рестарта - щом е трябвало да се рестартира няма какво да правим, само гадното е, че някой хора са давали примерно пари за клетките във фъриена и е нечестно..
Я прочети последното изречение от първото мнение в темата. Отнася се точно за заплащането.
 #378646  от Ragnarr Loðbrók
 нед яну 31, 2016 8:03 pm
Докторе кое беше върнато,че не си спомням?След като тогава отново написахте,че нищо няма да бъде връщано?Още нямаше Фуриен а това с минутите и евентите тъкмо беше добавено тогава всички загубихме минути и евенти и на никой не беше върнато...След това отново имаше някаква "грешка" и доста хора ти писаха в скайп за да им връщаш нещатата.

За да не кажеш,че нямаш спомен
viewtopic.php?f=60&t=27827&p=356246&hil ... B8#p356246

:ps: Лично на мен са ми ресвани 4 пъти минутите и евентите.Като всеки път ми беше казвано,че няма да има следващ.Нито се опитвам да се заяждам нито нищо ама малко е гадно не смятате ли?
Последна промяна от Ragnarr Loðbrók на нед яну 31, 2016 8:08 pm, променено общо 1 път.
 #378647  от OciXCrom™
 нед яну 31, 2016 8:05 pm
Моля? Нищо не е било връщано? Това, че ти не си обърнал внимание на всички теми и мнения във форума изобщо не е мой проблем. Върнах абсолютно всичко на всеки, който ми е писал, даже имаше цяла тема за тази работа, където ви беше позволено да пишете какво сте загубили и съответно да го получите отново. Поне 7 дни си губих времето да проверявам дали наистина сте загубили дадените неща и ръчно да ги добавям 1 по 1 във всеки сървър. Моля ти се, недей да ме изнервяш и изобщо недей да обвиняваш мен - бъди благодарен, че съм си направил труда, надали някой друг 'щеше да има такива нерви.
 #378649  от Ragnarr Loðbrók
 нед яну 31, 2016 8:17 pm
OciXCrom™ написа:Моля? Нищо не е било връщано? Това, че ти не си обърнал внимание на всички теми и мнения във форума изобщо не е мой проблем. Върнах абсолютно всичко на всеки, който ми е писал, даже имаше цяла тема за тази работа, където ви беше позволено да пишете какво сте загубили и съответно да го получите отново. Поне 7 дни си губих времето да проверявам дали наистина сте загубили дадените неща и ръчно да ги добавям 1 по 1 във всеки сървър. Моля ти се, недей да ме изнервяш и изобщо недей да обвиняваш мен - бъди благодарен, че съм си направил труда, надали някой друг 'щеше да има такива нерви.
Това беше първия път когато бяха сменяни ИД-тата в темата която съм поставил тогава на никой нищо не беше върнато.Както написах по-горе нито се заяждам нито искам нещо от вас но можеше да кажете на хората какво е станало и защо преди да го направите.Не смятам,че е нормално да криете тези неща от играчите.
 #378650  от OciXCrom™
 нед яну 31, 2016 8:18 pm
ИД-тата не са били сменяни друг път. :)
 #378653  от iNCREDIBLE*
 нед яну 31, 2016 8:34 pm
В крайна сметка, след целия спор, ще бъдат ли изцяло рестартирани различните статистики и прочие? Паралията work да започва да заделя по 15 лева и да купува на всички ЦС и да ги праща като гифт като е толкова остроумен, но не да заделяш от парите на родителите ти, а да ги изкараш сам.
 #378664  от work
 нед яну 31, 2016 9:17 pm
Мога да ти кажа, че парите съм ги спечелил сам, и не с някаква работа със стоене и клатене на крака, а като общ работник. Цял ден носих тухли и греди за 35 лева, не защото ми трябваха пари, ами просто за да разбера какво е работа. Не беше никак лесно, но се справих. И сам съм си закупил стийм-а, а ти, който черногледстваш пред компютъра - твоя си работа.
 #378672  от JmeLche
 нед яну 31, 2016 9:44 pm
@ iNCREDIBLE* и @ work ще ви помоля най учтиво споровете по между Ви и заяжданията Ви някъде на друго място,не и в форума!При следващ такъв спор,ще бъдете награждавани с +1!
 #378675  от delirium
 нед яну 31, 2016 9:57 pm
1.3.1.2 написа:Предлагам да намерите решение на проблема.Ако решението е да си вземем оригинален ЦС така кажете...Напишете някъде,че хората които нямат стеам може да загубят нещата си.Всеки път когато стане нещо вие излизате с това,че няма какво да се направи да сме си били взели оригинален стеам и т.н.Веднъж можете да кажете какво да направят хората за да са СИГУРНИ че нещата им ще стоят.Поздрави и на "work" където дава идеи да заделяме по 15 лева и т.н по-добре такива да не пишат ;)
Купуваш си игра, която съществува вече 15 години и може да се купи за 5 лв. по време на намаленията.
Всеки следващ пост от твоя страна по този въпрос ще бъде наказван с предушреждения.
Аман от всезнайковци и аман от хора с твоя манталитет.
Когато играеш с нелегална версия на играта, автоматично поемаш риска за подобни неща.