Официалният форум на iPlay.bg 

Направили сте си клипче на ЦС или сте намерили такова в интернет, което ви е допаднало много? Тук е мястото да го споделите!
 #15020  от bjornz
 нед сеп 05, 2010 10:20 pm
Здравейте това е новият ми клип ! :)
" onclick="window.open(this.href);return false;

Съжелявам за края но просто афтър ефекса се бъгваше и след 10 рендера така и така не успя да стане до край,ако утре евентуално успее да го рендне но края,който е още няколко секунди,ще едитна темата :)

Приятно гледане,и ако имате акаунт пишете по един коментар :D !
 #15045  от beBoss
 пон сеп 06, 2010 12:13 am
12 секунди ? Тъкмо щях да кажа, че почва екстра ама то това какъв клип е.
 #15067  от bjornz
 пон сеп 06, 2010 9:57 am
Да обесня,тези клипове,са фраг мувита,смисъл клип на една сцена,било то ace,някакво яко убийство jump shot wallbang,клиповете със много сцени които са обикновенно между 50 секунди и 2 минтуи и половина са миксклипове,а мувитата които са между 3 и 5 минути са мувита на един играч,пример мога да дам със клипа на sliNK(Дани Барон)
Rak-a name to remember,няма да давам линк да не стане обърквация ако го искате,ще ви пратя линк на лс или,вие сами ще си го намерите :)
 #15070  от SatisFactioN
 пон сеп 06, 2010 10:07 am
Добрее е :tooth: :thumbs_up:
 #15086  от billabong
 пон сеп 06, 2010 10:53 am
Аз си знам, че си ги правиш тестчета, за да знаеш занапред, ако случайно се захванеш с някой по-голям проект, да можеш да ги използваш... Харесват ми много, но айде вече се заеми с нещо по-мащабно и ни изненадай, ако може. :thumbs_up:
 #15087  от bjornz
 пон сеп 06, 2010 10:56 am
Благодаря ви ! :)

Обещавам,че скоро ще се заема със по-мащабен проект :)