Официалният форум на iPlay.bg 

Направили сте си клипче на ЦС или сте намерили такова в интернет, което ви е допаднало много? Тук е мястото да го споделите!
 #14319  от bjornz
 чет сеп 02, 2010 6:02 pm
Така,както казах и във cs-bg инфо,надявам се да не се сърдиш от коментара ми,и мойте клипове в началото не бяха хубави.

Препоръчвам ти да използваш командата hud_draw 0
Изтегли си HLAE и я разучи,с нея ще правиш супер клипове,като я научиш :)
Използвай по-хубав рендер за качеството :)
Записвай и звука от цс-а,за да може да го синхронизираш с песента,гарантирам ти ,че ще е 100 пъти по хубаво :)

Е това е от мен :)

И успех с следващият клип :)
 #14323  от ObsessioN
 чет сеп 02, 2010 6:28 pm
bjornz написа:Така,както казах и във cs-bg инфо,надявам се да не се сърдиш от коментара ми,и мойте клипове в началото не бяха хубави.

Записвай и звука от цс-а,за да може да го синхронизираш с песента,гарантирам ти ,че ще е 100 пъти по хубаво :)

Изтегли си HLAE и я разучи,с нея ще правиш супер клипове,като я научиш -----> HLAE ако не я използвате правилно ще ви банне стийма , и няма да можете да играете в сървъри , които имат VAC :)
 #14327  от bjornz
 чет сеп 02, 2010 6:53 pm
ObsessioN написа:
bjornz написа:Така,както казах и във cs-bg инфо,надявам се да не се сърдиш от коментара ми,и мойте клипове в началото не бяха хубави.

Изтегли си HLAE и я разучи,с нея ще правиш супер клипове,като я научиш -----> HLAE ако не я използвате правилно ще ви банне стийма , и няма да можете да играете в сървъри , които имат VAC :)
Прав си затова по хубаво да си има два цс-а един за муви мейкинг и един за игра,разбира се ако се захване сериозно с едитването :)
 #16265  от PAn0
 чет сеп 09, 2010 9:12 pm
Wurlol
Мерник=HACK :thumbs_down:
 #16329  от teneke
 пет сеп 10, 2010 1:06 am
Аз като old school ползва така наречениет "spots" къде ще си играя да си тегля мерници за оптичните един маеркер точно око и стабилна тъка и точицата е готова :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 #16479  от ZeLeNia
 пет сеп 10, 2010 6:34 pm
добра игра