Официалният форум на iPlay.bg 

Архивирани форумни раздели, с цел да не се загуби съдържанието им.
 #17774  от BladeGT
 вт сеп 14, 2010 8:43 pm
billabong написа:
BladeGT написа:..
Кой нормален човек ще търпи някой да го обижда без да отвърне?..
:tooth: Момче, ако беше поне малко възпитан и такъв, който може да сдържа нервите си, просто щеше да направиш един скрийн, който показва как някой те псува. Пишеш amx_showip в конзолата и снимаш ИП-то му. Предоставяш ги във форума и ругаещият ще получи наказание. Не е трудно, нали ?
Не съм човек, който лесно може да преглътне обида и не съм отмъстителен че да правя скриин за да бъде наказан. Обидил ме е, ще го обидя и аз...
В последните няколко седмици играх доста в тоя сървър и мога да ви кажа, че почти всички псувни се започват от едни и същи хора. Докато бях админ тия няколко дни предпочитах първо да предупредя играча с "не обиждай" и да му дам шанс да спре. Имаше полза.. караницата се спираше още в зародиш, но има такива който след 5 минути продължават пак. И именно на тия индивиди "админа" им е "приятел".
Тъпото е че ми махнахте правата заради обиди, а аз се кандидатирах за админ именно за да спра обидите.. хаха найс а? :)
 #17781  от Wurlol
 вт сеп 14, 2010 8:50 pm
BladeGT написа:
billabong написа:
BladeGT написа:..
Кой нормален човек ще търпи някой да го обижда без да отвърне?..
:tooth: Момче, ако беше поне малко възпитан и такъв, който може да сдържа нервите си, просто щеше да направиш един скрийн, който показва как някой те псува. Пишеш amx_showip в конзолата и снимаш ИП-то му. Предоставяш ги във форума и ругаещият ще получи наказание. Не е трудно, нали ?
Не съм човек, който лесно може да преглътне обида и не съм отмъстителен че да правя скриин за да бъде наказан. Обидил ме е, ще го обидя и аз...
В последните няколко седмици играх доста в тоя сървър и мога да ви кажа, че почти всички псувни се започват от едни и същи хора. Докато бях админ тия няколко дни предпочитах първо да предупредя играча с "не обиждай" и да му дам шанс да спре. Имаше полза.. караницата се спираше още в зародиш, но има такива който след 5 минути продължават пак. И именно на тия индивиди "админа" им е "приятел".
Тъпото е че ми махнахте правата заради обиди, а аз се кандидатирах за админ именно за да спра обидите.. хаха найс а? :)

Съжалявам, че ще ти го кажа, но на такъв тип хора се казва с чисто сърце "селяни".
Само един човек без мозък и разум би постъпил така, като теб!
Щом не може да правиш снимка/демо за да бъде наказан нарушител, значи не ставаш за Админ и с право са те махнали!
Само с "не обиждай" не става, знам го от личен опит, след като излезнеш, ще им е през "шапката" дали си им казал "не обиждай" и те пак ще продължат!
Кандидатирал си се да спреш обидите ама май не си спрял твойте още, е ние те спряхме, приятно "общуване" в новите ти сървъри :)

ЕДИТ: @billabong, не трябва да станеш Админ за да спреш да обиждаш хората.Или си спокоен, не обиждаш, не се заяждаш или не си..Аз не помня преди да стана Админ някой Админ да ме е предупредил да не псувам или нещо такова..
Той сам си каза/доказа, че не става за Админ, и с право е махнат :)
 #17783  от billabong
 вт сеп 14, 2010 8:53 pm
Я ми кажи, аз как спрях да обиждам и да пиша по толкова много в д2то ? И аз преди бях агресивен, но когато ме направиха админ не съм казал гък, спирам караниците, ако трябва с предупреждение/слей/кик, дори и с докладване за БАН ... Всичко е търпението.. Щом си признаваш, че нямаш такова - не ставаш за админ, съжалявам.. :rolle:
 #17790  от BladeGT
 вт сеп 14, 2010 9:11 pm
Съжалявам, че ще ти го кажа, но на такъв тип хора се казва с чисто сърце "селяни".
Само един човек без мозък и разум би постъпил така, като теб!
Щом не може да правиш снимка/демо за да бъде наказан нарушител, значи не ставаш за Админ и с право са те махнали!
Само с "не обиждай" не става, знам го от личен опит, след като излезнеш, ще им е през "шапката" дали си им казал "не обиждай" и те пак ще продължат!
Кандидатирал си се да спреш обидите ама май не си спрял твойте още, е ние те спряхме, приятно "общуване" в новите ти сървъри :)
Мен се опитваш да "съдищ" защо съм обиждал, а ти ме обиждаш тук. Май не мен а на теб трябва да ти вземат правата. На кой хора с кво сърце как се казва, едва ли ти човека който може да каже. Някакъв психоаналитик ли си къв си?
Точно с "не обиждай" става, защото човека вижда че има кой да го накаже ако продължи и + това като го кикнеш, той се връща още по агресивен. И нали се сещаш че не е нужно ти да излезнеш за да им е през шапката след като можеш само да го кикнеш. За това първо се пробвай с добро и тогава го накажи. Ама какво да ти обяснявам аз на теб.. ти нали си админ и всичко каквото ти мислиш че е правилно е така!
Като си админ не значи че си нещо повече от останали играчи в сървъра. Би трябвало да осъзнаваш факта че ЦС на моменти е изнервяща игра и играчите от време на време си изтърват нервите. Не трябва само да следиш някой да обиди някой друг и да се издигнеш в собственните си очи като го накажеш, хах.

"Кандидатирал си се да спреш обидите ама май не си спрял твойте още, е ние те спряхме, приятно "общуване" в новите ти сървъри "

След като станах админ не съм обидил никой, за разлика от някои... нека многопочитаемия Пеев да изкара такъв скриин.
 #17800  от Wurlol
 вт сеп 14, 2010 9:20 pm
Мен се опитваш да "съдищ" защо съм обиждал, а ти ме обиждаш тук. Май не мен а на теб трябва да ти вземат правата. На кой хора с кво сърце как се казва, едва ли ти човека който може да каже. Някакъв психоаналитик ли си къв си?
Точно с "не обиждай" става, защото човека вижда че има кой да го накаже ако продължи и + това като го кикнеш, той се връща още по агресивен. И нали се сещаш че не е нужно ти да излезнеш за да им е през шапката след като можеш само да го кикнеш. За това първо се пробвай с добро и тогава го накажи. Ама какво да ти обяснявам аз на теб.. ти нали си админ и всичко каквото ти мислиш че е правилно е така!
Като си админ не значи че си нещо повече от останали играчи в сървъра. Би трябвало да осъзнаваш факта че ЦС на моменти е изнервяща игра и играчите от време на време си изтърват нервите. Не трябва само да следиш някой да обиди някой друг и да се издигнеш в собственните си очи като го накажеш, хах.

"Кандидатирал си се да спреш обидите ама май не си спрял твойте още, е ние те спряхме, приятно "общуване" в новите ти сървъри "

След като станах админ не съм обидил никой, за разлика от някои... нека многопочитаемия Пеев да изкара такъв скриин.
Виж сега, между обида и истина има разлика.Аз ти го казвам откровенно и не ме интересува дали ще се обидиш!
Аз не съм от селяните дето псувам на майка,баща,сестра и т.н.Аз ти казах истината(това което мисля за теб).
Това дали ще се обидиш или не, е твой проблем.
Игрите не са за да се псуваме или да се нервираме, а за да се отървем от напрегнатият и стресиращ живот и да изгубим малко време...
Ти ако се нервираш може да отидеш на лекар да си вземеш лекарства, защото това не е нормално, заради една игра с цел забавление, ти да псуваш и да се нервираш ..
Ако толко се нервираш не играй, от това по лесно няма, хем ще си "пестя" ръцете, да не ти пиша един час, че грешката е в теб и не го разбираш..
 #17807  от peev li ko
 вт сеп 14, 2010 9:40 pm
Здравейте,ще бъда кратък,правилата са за да се спазват,тука няма наши и ваши,всички требва да спазват правилата,когато влезеш в сървара много ясно отгоре пише забранени са обиди кам Администраторите.Мисля че постапих правилно че те исказах.
 #17858  от beBoss
 вт сеп 14, 2010 11:00 pm
Темата е IP-та за банАН - пускайте само Ip-та за бан, другите неща си ги обсъждайте на лични съобщения или по-скайп !!!
 #20297  от OpueHTupaH
 пон сеп 27, 2010 8:45 am
*V*E*S*K*E*R* -> 93.177.174.239:2700

http://dox.bg/files/dw?a=334868d246" onclick="window.open(this.href);return false;

bad boy

Banned.
 #22788  от baby i like it
 ср окт 13, 2010 2:49 am
http://dox.bg/files/dw?a=ec312c2a65" onclick="window.open(this.href);return false;
nick - la
http://prikachi.com/images/431/2578431l.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
95.133.17.30:27005
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 107