Официалният форум на iPlay.bg 

• MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

Модератори: BlueTwist3r, Екип банове

#385792  от bA7mY
 ср мар 30, 2016 8:15 pm
Име на денят:Crossfire

Надзирателите и затворниците получават Jetpack + Bazoka.
Кръв на надзирател - 3600hp
Кръв на затворник - 400hp
MVP - 800hp
Durationa на Jetpacka на надзирателите е 6 пъти повече от този на затворниците(могат да летят 6 пъти повече отколкото затворниците), но и 2та отбора изстрелват ракета през 6-8 секунди.
Пример:24 секунди на надзирател.4 секунди на затворник.

Цел:2-та отбора да се избият.
Ако победителите са затворниците - по 3 пака на жив човек!!!

Правила:Бавенето забранено, биенето пред килия забранено, използването на Glowmenu от Simon - забранено.

/Dayshop
1.Двойно по-бързо презареждане - 18 пака
2.Премахване на durationa за летене - 24 пака

П.С Мега прост, лесен и забавен ден - лично мнение!------------(Можете да махнете газта зад Jetpacka за да лаги по-малко)

Поздрави!
bA7mYyY
Tonio, ShadoWMiaR, Kit-Kat харесват това
 #386350  от ✪DmXxX
 пон апр 04, 2016 8:45 am
Темата засега се заключва! Когато бъде пренаписан сегашният плъгин за дните - тогава ще се отключи пак.
Печелившите с оригинални, забавни и интересни идеи са kurzaludsak47 и 1stToDie.
 #425940  от BlueTwist3r
 съб апр 28, 2018 2:12 pm
Темата е отново актуална. Ще помоля предложенията ви да не се повтарят с предишните в темата, и също така мислете преди да предложите ден дали идеята ви е хубава или не е. Ако ни хареса деня и се добави, ще получите 1 вип точка. Очаквайте скоро ъпдейт с новите дни.
rad0 харесват това
 #425968  от rad0
 съб апр 28, 2018 7:46 pm
Предлагам да се добави ден в който терористите ще са слабо видими на 1 кръв, с C4 което издава онзи звук и гърми, а надзирателите с ниска гравитация, да не могат да се катерят.
Bomb day
Последна промяна от BlueTwist3r на нед апр 29, 2018 12:37 pm, променено общо 1 път. Причина: Не.
 #425988  от roki-froki
 съб апр 28, 2018 10:24 pm
Да се добави ден във който терористите да са с по 500-600 (може и повече както прецените )кръв и да им се дадът гранати или някакви оръжия и да се пусне super punch и така докато някой не умре.Последният ще спечели някакви пакове и ще играе дуели.
Последна промяна от BlueTwist3r на нед апр 29, 2018 12:36 pm, променено общо 1 път. Причина: Ама това не е твоя идея, а моя? Това нещо съм го правил в сървъра вече, няма да е в daysmenu-то.
 #426311  от HolySqeak
 чет май 03, 2018 8:01 pm
Име на деня : Nocturnal rainbows (вдъхновение от мой ник и песен на hopsin :tooth: )
Цел на деня : Двата отбора T & CT да се избият

Значи за балансиране на кръв и други подробности няма да мисля сега, давам числа които да са приблизителни стойности. Маха се светлината за съответния рунд и на всички терористи им се дава glow. Както и те получават примерно 100-150 кръв. Полицаите остават в тъмното, на тях не им се дава нищо, само повече HP (примерно 400). Терористите получават оръжие и фенер (ако е възможно). Полиците имат само електрошок, но скоростта им е увеличена, така че да са достатъчно бързи. От тук вече е ясно какво трябва да се случи. Може и стъпките на полицаите да се направят тихи.

Забранено е криенето, както и биенето пред килии.
Allure'ment, 우승자, shanostyle и 1 други харесват това
 #426460  от Go6kata
 пон май 07, 2018 5:50 pm
Име на деня - Loot day
Целта - Да се избият всички затворници помежду си

След като се пусне денят се отварят веднага килиите и се пуска таймер от към 30-40 секунди. През това време са се spawn-али на произволни места из мапа, около бройка колкото са бройката на затворниците, капсули в които има оръжия. Първият който успее да се докопа до капсула и да цъкне E, или да я строши (вие преценявате кое е по-удобно) го equip-ва с произволно оръжие и произволен пистолет (пример - на мен ми дава MAC-10 и Deagle, а на друг играч му дава FAMAS и Glock). След като някой си вземе наградата от капсулата тя веднага изчезва, така че да не може да се използва една капсула по 3 пъти. Когато свърши таймерът се пуска box и затворниците се избиват, кой с каквото е намерил. Мисля че би било хубаво затворниците да имат достъп до магазините, така че ако някой не е имал късмет с неговите си оръжия да се възползва от други възможности. Отборната игра и криенето ще са забранени.
ShadoWMiaR, 우승자, c5шt и 5 други харесват това
 #426492  от Skaterboy
 вт май 08, 2018 7:10 am
Името на деня който предлагам е - Gravity day ( мисля, че преди го имаш такъв ден, но не съм сигурен)
Целта на деня - Да се скача над главите на един от двата отбора с висока гравитация и който скочи над главата на играч, играчът по него умира след като му е скочил над главата предлагам да се играе от двата отбора (не само между терористите) и да не се използват никакви оръжия на този ден
Имате право да ползвате само и единствено висока гравитация за да убиете някой. И да се играе докато не се избият и двата отбора.
Забранено е да се криете, както да си помагате помежду си.
Последна промяна от BlueTwist3r на пон май 14, 2018 6:18 pm, променено общо 1 път. Причина: Такъв ден съществува вече (в нета съм виждал), идеята не е твоя, разликата е само че си променил името на деня.
 #427099  от BlueTwist3r
 нед май 20, 2018 11:46 am
До момента направени нови дни:

Marksman Day - Само идеята за "щета при пропуснат патрон" и "колко damage да взима според живи затворници" е взета от предложението на @1stToDie за деня му "Marksman Shooting", като останалото значение на деня го доизмислих.

All Assassin Day - Идеята за този ден е от предложението за "Day of the hunter" на @1stToDie, но го промених просто всички затворници да бъдат асасини, без да получават бонус кръв на убийство, тъй като ще продължава години докато се избият.

Nightmare Day - Идеята за този ден е от деня на @bA7mY като леко съм променил някои работи, най-вероятно даже още много неща ще сменя за да може да се играе нормално деня.

Last Man Standing addition: Lootboxes Идеята за тези lootbox-ове я взех от @Go6kata като я разработих така че да може да се използва за най-различни цели.

Ще помоля @Go6kata да ми напише ЛС и да ми каже ако иска да си получи вип точката за това че му използвах идеята за lootbox.
 #427696  от SKG
 нед юни 10, 2018 11:16 pm
- President Day - Един случаен пазач е избран да бъде "президент". Той получава повече кръв и USP. Пазачите трябва да го опазят жив на всяка цена.

- Cowboy Day - Полицайте получават deagle и повече кръв , а затворниците Dual Elites
Pull The Trigger, shanostyle, Tonio харесват това