Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
• MoD: Bhop | Status: Изображение | Connect: 31.13.221.71:27016/bhop.iplay.bg:27016

Модератор: Екип банове

#304811  от lamer4e7o
 пон мар 10, 2014 12:20 am
Преди съм нямал този проблем, но сега не можехме нормално да влезем на bkz_goldbhop, добре че знам „трика“, с който се влиза (от темата по-долу на Deep ZonE), но все пак това не бе единствения проблем, когато влезнах… Освен, че не може да се влиза нормално на този мап, мерника на USP-то ми го нямаше, времето бе горе на екрана (вместо долу), същото бе и с парите (също бяха малко по-горе от нормалното на екрана). Ето и снимка:

Изображение

Надявам се да изгладите сървъра от тези бъгове. Поздрави! :)
 #304812  от Pa6aTa
 пон мар 10, 2014 12:26 am
Този бъг е отдавна, по едно време се беше оправило, но сега явно пак.
Няма как да имаш мерник, след като си влезнал първо спектатор и след това ст.. таймера е заради същата причина, парите не са по-нагоре, просто не показва патроните (също). Това си е от играта и винаги е било така, като влезнеш първо спектатор.
 #304817  от lamer4e7o
 пон мар 10, 2014 12:38 am
Ясно… А има ли начин да се оправи? :)
 #304960  от LILI
 вт мар 11, 2014 2:03 pm
Това се наблюдава и в други сървъри (например в jailbreak ми се е случвало същото).. след като никой не е измислил как може да се оправи, не знам дали и в Bhop би могло.. на мен лично не ми пречи, не играя classic, че да ми е нужен мерник, а парите къде ми стоят най-малко ме вълнува като цяло.. ако на теб ти пречи толкова, бий няколко пъти retry докато не се оправи или изпробвай всички начини за влизане на мапа, който са в темата DeeP ZonE :)
 #305103  от lamer4e7o
 ср мар 12, 2014 5:10 pm
Не ми пречи по кой знае какъв начин, просто постнах темата, за да Ви уведомя за тези бъгове. :) Мерси за разясненията все пак!