Официалният форум на iPlay.bg 

Изображение
• MoD: Bhop | Status: Изображение | Connect: 31.13.221.71:27016/bhop.iplay.bg:27016

Модератор: Екип банове

#213330  от KrA40n1
 пет май 18, 2012 1:05 pm
Изображение
Изображение
Последна промяна от Th3 Sa1n7 на чет май 24, 2012 3:39 pm, променено общо 1 път. Причина: Само 1вата ще се добави.
 #236663  от iNVASION
 ср яну 02, 2013 3:15 pm
kz_synergy_x
cg_wildwesthop
bkz_bhopvalley
bhop_seasons_beta
bhop_time_pro
bhop_padd
bhop_star_beta_d
bhop_lost_world
bhop_uc_minecraft_beta
bhop_mediumwell_beta
bhop_emaN_oN
bhop_eazy_v2
bhop_lj_minecraft_beta
bhop_hoover
bhop_FreAkin
bhop_no3_minecraft_alpha
bhop_areaportal_v1
bhop_mario
bhop_HeLL

П.П Това са маповете от цс-а ми и повечето (почти всички ги няма във bhop сървъра) Извинявам се, ако някой от тях са в списъка. Уж прегледах ама може да съм пропуснала нещо.
Всички мапове може да се намерят в gamebanana ако не се лъжа :)
Последна промяна от zolfeca на ср фев 13, 2013 5:51 pm, променено общо 1 път. Причина: Добавих линкове към картите.
 #250572  от Guesswho
 съб мар 30, 2013 7:54 pm
Official :
kz_bkz_egyptbhop
kz_kzdk_delianshop
prochallenge_bhop
kz_dbh_pipehop
kz_cg_venice
reworks:
kz_megabhop_hard
kz_kzse_dustbhop_h
Искам да знам дали отговорника иска да бъдат добавени маповете ,ако каже аз ще дам линкове :)
 #276820  от LigLaTaa
 нед авг 25, 2013 8:35 am
Маповете дадени от iNVASION и Guesswho са много приятни. Гледам, че постовете са от преди няколко месеца, но няма никакво развитие? Ще се радвам да се сложат няколко нови мапа, защото тези вече омръзнаха...
 #285769  от LILI
 нед окт 27, 2013 2:19 pm
Аз предлагам да се премахне мапа bhop_break_free, тъй като едно от последните нива не може да се мине на 10аа и няма смисъл от него.
Скоро ще си ъйдейтна мнението за да кажа за още един два мапа, които крашват и ни прехвърля директно на goldbhop.
 #286220  от Deep ZonE
 чет окт 31, 2013 11:50 am
LILI » Нед Окт 27, 2013 3:19 pm написа:Скоро ще си ъйдейтна мнението за да кажа за още един два мапа, които крашват и ни прехвърля директно на goldbhop.
Това е един от тези мапове - bhop_essy_jumps
 #297973  от former
 пон яну 20, 2014 4:16 pm
Здравейте!
В този пост искам да предложа промяна в плъгина uq_jumpstats.
Проблемът е следният, тъй като преди доста време се бях решил да играя играта редовно, постоянно и за професионални цели си я купих. До тук добре доста години играех без проблеми, но от скоро тъй като valve се опитват да убият предшественика 1.6 заради наследика CS:GO те направиха поредният ъпдейт който да прави играта неиграема. И все пак да се върна точно на този проблем, отнася се за FPS. По-подразбиране играта се играе с команда "fps_max 99.5" от Valve са направили така, че всеки kz сървър да насилва всеки играч да бъде с 101 FPS което от своя страна прави бхопа труден за изпълнение а за Lj да не говорим. Подчертавам отнася се само за нас-играчите през стийм. http://xtreme-jumps.eu/e107_plugins/for ... p?330188.0 към компилиран uq_jumpstats.amxx от KZXJ общността.
Благодаря предварително.
Последна промяна от LILI на нед фев 23, 2014 7:11 pm, променено общо 1 път. Причина: Предложено :)
 #302437  от breack
 ср фев 19, 2014 3:47 pm
Предлагам да се ДОБАВИ някакъв анти-чийт плъгин ( например : Timepass AC ), защото много лапенца започнаха да си пускат хаковете и да се мислят за големи играчи.
 #302933  от LILI
 нед фев 23, 2014 7:10 pm
breack » Сря Фев 19, 2014 4:47 pm написа:Предлагам да се ДОБАВИ някакъв анти-чийт плъгин ( например : Timepass AC ), защото много лапенца започнаха да си пускат хаковете и да се мислят за големи играчи.
Уважавам искането ти като цяло, но според мен анти-чийт е излишен по няколко причини:
1. Такъв анти-чийт се слага в сървъри като classic/dd2only/gungame/respawn и тн., защото съответните "нарушители" и хакери пречат на останалите хора да провеждат играта си по нормален начин, но в случая става въпрос за сървър от тип "JUMP", където няма как някой scripter да ти пречи да си играеш .. най-малкото, когато си на invisible mode.
2. Заради добавените модификации по мода се появи лек лаг при някои от играчите, не искам да рискувам с добавянето на този анти-чийт той да се засили..

Естествено има и причини, поради които БИ ТРЯБВАЛО да се сложи нещо такова, една от които е top15/noob15 .. но обещавам, че след като турнирът приключи ще засиля присъствието на администратори в сървъра, тъй като наскоро нямаше нито един, в момента има вече 2 активни администратори с добро качество на работа, които ще се постараят (и аз с тях) да изчистят максимално сървъра от нарушители.
Повярвай ми, когато започнах да се занимавам с този сървър имаше поне по 40 доклада на ден за хакери, напоследък те се свеждат до максимум 1-2ма и съм сигурна, че ще намалеят още повече.

Поздрави :)