Официалният форум на iPlay.bg 

Имате предложения относно някой от 1.6 сървърите? Желаете да се добави специфичен плъгин, кажете ни тук! При пускане на тема с предложение е задължително да добавите АНКЕТА към нея!!!

Модератор: Отговорник

Правила на форума: При пускане на нова тема с предложение е задължително да добавите Анкета!!!

искате ли да се добавят

de_russka
Няма гласове
0%
de_cbble
10
71%
cs_assault
1
7%
никоя
3
21%
 #431056  от -RuthlesS-
 пон дек 24, 2018 2:46 am
искате ли да се добави карта de_russka,de_cbble,cs_assault
 #431057  от 트와이스
 пон дек 24, 2018 2:49 am
Аз искам да се добави de_mirage, а от тези, които си изброил само cbble съм съгласен.
 #431058  от lamer4e7o
 пон дек 24, 2018 2:59 am
От изброените в анкетата карти съм „за“ да се добави само de_cbble, но за в момента мисля, че е много голяма карта за сървъра, при положение, че все още няма толкова играчи. Като цяло картите в момента в маплиста са добре според мен. :whistle:
 #431065  от -RuthlesS-
 пон дек 24, 2018 2:04 pm
트와이스 написа:
пон дек 24, 2018 2:49 am
Аз искам да се добави de_mirage, а от тези, които си изброил само cbble съм съгласен.
не се сетих за миража :tooth:
트와이스 харесват това
 #431076  от Fr0zcho
 пон дек 24, 2018 5:27 pm
ако ще има добавяне на карти предлагам de_cbble/ de_aztec за да има разнобразие.
-RuthlesS- харесват това
 #431097  от 1878!
 вт дек 25, 2018 11:47 am
Няма лошо да предлагате карти, но помислете малко преди това деа. Сървара е на има няма 10 дни, играчите които влизат в него са главно от останалите сървари на айплей. Да предложените карти може би ще са играни в някой бъдещ етап на сървара, но в този си момент са напълно излишни. Едно, че са прекалено големи за едно 10/15 играча и се губи динамиката от играта, друго което на горе споменатите карти са с огромно предимство за единия отбор. Ако целите успех то сформирайте маплиста с не повече от 15 карти, като поне половината от тези карти да са от "по-малките" тип westwood,world,kabul и други подобни на тях. Айде напишете ми, че само хейтвам.
Весели празници!
-1.3.1.2 харесват това
 #432036  от lamer4e7o
 нед яну 27, 2019 10:46 pm
Темата с картите явно не е на дневен ред и нормално, при тази активност на сървъра мисля, че тези карти, които в момента се въртят, са достатъчни.

Класическите карти през годините и изобщо в цялата ера на CS 1.6 + класическия мод на сървъра + името на сървъра — "Retro", според мен създават наистина една хубава обстановка в сървъра за тези, които все още играят и обичат класическата игра и си спомнят за славните времена преди години. :)

Просто според мен в сървъра не му трябва абсолютно нищо на този етап, освен хора, които да играят вътре. :)
-RuthlesS- харесват това
 #432037  от -RuthlesS-
 нед яну 27, 2019 10:57 pm
5 карти са общо дедазнам :blink: хубаво ще е да има разнообразие със поне една карта CS а не само DE....това е мое мнение(не че е от значение какво мисля :whistle: )
 #432038  от lamer4e7o
 нед яну 27, 2019 11:11 pm
Ако не се лъжа бяха 6 общо. :tooth: :drinks:

Както и да е, пак казвам, мисля, че проблемът сега не е в картите, а в липсата на хора. Ако някой от администраторите мисли, че активността може да се покачи, добавяйки някоя карта, нека се добави. Нямам нищо против, стига да е от класическите примерно, споменати в първия пост (анкетата). :)

P.S. Cbble и Assault от анкетата най ми допадат, Руска-та никога не ми е представлявала някакъв интерес. По-скоро нещо от типа на de_cpl_mill.. :girl_shy:
-RuthlesS- харесват това