Официалният форум на iPlay.bg 

Всички предложения, които не са одобрени от нас.

?

Да, добре ще е
10
43%
Не,и CS сървъри стигат
13
57%
 #12242  от Elfinity
 вт авг 24, 2010 6:45 pm
Предлагам iPlay да не се ограничава само със CS.Да се направят сървъри на:
MW2/TF2/L4D2/TeamSpeak/Killing Floor/Alien Swarm/GMOD/CS:S .
Последна промяна от Elfinity на вт авг 24, 2010 6:48 pm, променено общо 1 път.
 #12243  от billabong
 вт авг 24, 2010 6:48 pm
Аз предлагам да дадеш на администраторите няколко издръжливи машинки и ще се пуснат колкото сървъра искаш. Не мислиш ли, че тези 16 сървъра, които се държат от машини на веригата ( да не говорим, че се ползват и за gameservers ) са предостатъчни, а и повече не могат да се натоварят.. ? Това е мое мнение - против!
Последна промяна от billabong на вт авг 24, 2010 6:51 pm, променено общо 1 път.
 #12244  от Wurlol
 вт авг 24, 2010 6:49 pm
billabong написа:Аз предлагам да дадеш на администраторите няколко издръжливи машинки и ще се пуснат колкото сървъра искаш. Не мислиш ли, че тези 16 сървъра, които се държат от веригата ( да не говорим, че се ползват и за gameservers ) са предостатъчни, а и повече не могат да се натоварят.. ? Това е мое мнение - против!

+1 Против :)
 #12245  от Elfinity
 вт авг 24, 2010 6:52 pm
billabong написа:Аз предлагам да дадеш на администраторите няколко издръжливи машинки и ще се пуснат колкото сървъра искаш. Не мислиш ли, че тези 16 сървъра, които се държат от веригата ( да не говорим, че се ползват и за gameservers ) са предостатъчни, а и повече не могат да се натоварят.. ? Това е мое мнение - против!
От 16 сървъра,2 са празни.
Ако сметнем че един добър Killing Floor,сървър би държал стабилно по 10-15 човека,излиза по изгодно от колкото 2 празни CS сървъра.
 #12264  от Mu6o
 вт авг 24, 2010 8:57 pm
Killing Floor?! Извинявай, ама това е абсурдно да има хора да я играят тази дървена игра, дето като вървиш костенурката те изпреварва.
Отделно хора, които са свикнали с CS и изцяло игри на VALVe (HL, L4D, CS) не биха играли тази игра. Лично съм я играл легално като steam gift за 3 дена trial и бях жестоко разочарован.

Иначе съм „За” на съвръри с L4D или CS:S.

TF2 съврър има.
PS: GMOD изисква доста ресурси за съврър :clap2:
 #12283  от NllRee
 вт авг 24, 2010 10:25 pm
Пиши на кирилица да ти изтрият мнението ..
Аз съм против - вместо да пускат сървър за друга игра.. може да сложат някой друг мод .. и така..
 #12286  от Elfinity
 вт авг 24, 2010 10:49 pm
Mu6o написа:Killing Floor?! Извинявай, ама това е абсурдно да има хора да я играят тази дървена игра, дето като вървиш костенурката те изпреварва.
Отделно хора, които са свикнали с CS и изцяло игри на VALVe (HL, L4D, CS) не биха играли тази игра. Лично съм я играл легално като steam gift за 3 дена trial и бях жестоко разочарован.

Иначе съм „За” на съвръри с L4D или CS:S.

TF2 съврър има.
PS: GMOD изисква доста ресурси за съврър :clap2:
http://www.gametracker.com/search/killi ... order=DESC" onclick="window.open(this.href);return false;
Както се вижда,сървъра е със 31 човека.Играл съм и със 40.
Просто не е твой вкус игра....

А пък GMOD,сървъра ако няма 999999 екстри,не мисля че ще е по тежък от един tf2.
Oxridskoto Ezero написа:Пиши на кирилица да ти изтрият мнението ..
Аз съм против - вместо да пускат сървър за друга игра.. може да сложат някой друг мод .. и така..
Има над 543 Български сървъра на цс,със най различни модове.Какъв е смисъла от 544-ти ?
 #12296  от NllRee
 вт авг 24, 2010 11:48 pm
Но целта е да играем в iPlay , не някъде другаде нали ..
Ако греша ме поправи.. ;)
 #12314  от SatisFactioN
 ср авг 25, 2010 8:37 am
Абе май "admin" скоро каза, че няма да се пускат повече сървъри. Някой да е видял това !? Или няма кой да чете !? :)
 #12315  от Mu6o
 ср авг 25, 2010 8:44 am
Elfinity написа: http://www.gametracker.com/search/killi ... order=DESC" onclick="window.open(this.href);return false;
Както се вижда,сървъра е със 31 човека.Играл съм и със 40.
Просто не е твой вкус игра....

А пък GMOD,сървъра ако няма 999999 екстри,не мисля че ще е по тежък от един tf2.
Elfinity написа:Има над 543 Български сървъра на цс,със най различни модове.Какъв е смисъла от 544-ти ?
Сам си отговори за KF :). А и това, че няма нито един български сървър говори много.
За Garrys's Mod не съм съгласен. И двете може да ползват SE 2009, но при G-Mod има доста повече неща, които могат да експлодират = товарене и понякога crash на съврърите. Отделно има доста различни модове, ако не знаеш. Един G-mod съврър може да стане на абсолютно всичко, но предпочитанията са sandbox.