Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #24374  от Barabonko
 вт окт 19, 2010 3:40 pm
Преди някой друг месец изядох бан ,за използване на wallhack тъй като преди това един ме предизвика ,но както и да е... Умолявам ви да махнете банна тъй като това са единствените сървъри в който играта е наистина интересна! Мога да се заклея ,че хак повече няма да пусна!!!

Когато изядох банна пуснах wall за първи и последен път! Незнам кой ще ми повярва тъй като е малко трудно за вярване ,че ми е бил първият и последен път ,но както и да е все пак ви умолявам да махнете банна... Моля ви iPlay.Bg Team дайте ми още един шанс ... :worthy:

IP: 95.87.59.194
Прякор Wh1t3. p0weR- Barabonko x]
Причина Wallhack
Сложен на 05.08.2010 - 23:25:01
Баннат от Gooner
Баннат в iPlay.bg WarCraft3[SaveXP] (de_dust4ever)

:)
 #24376  от Gooner
 вт окт 19, 2010 3:48 pm
Скоро ще има СМС система с която ще можете да си махате бановете. Изчакай да я пуснем и прати смс , все пак трябва да поучиш от случката. Цена на смс-а с ДДС 6лв. Много е , но никой не те/Ви е карал да играете с хак.
 #24377  от Barabonko
 вт окт 19, 2010 4:02 pm
Аз с 6 лева стийм мога да си купя :blink:

Не вярвам някой да се навие да даде толкова пари за един Unbann разбирам да е някаде... 2.40 - 4.80 ,но 6 лева е прекалено!
---

Btw... И какво ви пречи да махнете банна не мога да разбера. Защо в тая скапана държава всички искат пари... пари... пари!!! :huh:
 #24381  от Gooner
 вт окт 19, 2010 4:13 pm
Защото българина е прост и алчен ! Думи или бой не го оправят ! Единственият начин за оправяне е като го орежеш с кинтите... Така е и при нас... хакера влиза - бива баннат от админ - ръси 6 кинта за ънбан и вече не си и помисля за хак !
Казах ти какъв е единственият начин да играеш отново в нашата верига.Ти си знаеш вече най-добре какво да направиш... да си платиш или да избереш друга верига за игра.
 #24383  от famous
 вт окт 19, 2010 4:25 pm
Както написа гоонер - почакай да се пусне СМС системата и тогава си прати СМС-че, на вас ако не ви бръкнат в джоба няма да спрете да играете с хак-чета. ;)
 #24385  от beBoss
 вт окт 19, 2010 4:31 pm
Общо взето само с кинти става номера - явно. И да колко жалка е картинката описана от гЪнера, но пък това сме си ние Българите.
 #24408  от Slackware
 вт окт 19, 2010 5:57 pm
Gooner написа:Скоро ще има СМС система с която ще можете да си махате бановете. Изчакай да я пуснем и прати смс , все пак трябва да поучиш от случката. Цена на смс-а с ДДС 6лв. Много е , но никой не те/Ви е карал да играете с хак.
- Бана остава, след като се пусне СМС системата ще имаш шанса да го махнеш (ако имаш възможност и желание).