Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #21044  от Gooner
 пет окт 01, 2010 8:31 pm
Все едно гледах 2 съвсем различни записа, а всъщност са еднакви... Няма wall момчето..

Dejavuuuuuuuu - Отново аз с wallhack преценката ми :tooth:
 #21046  от fros7
 пет окт 01, 2010 8:41 pm
Като бивш админ(доста бивш и то :D) искам да кажа, че на демото хак няма, абсолютно всеки убит от него си беше съвсем ясен. Само на едно място се зачудих как не видя хюмана в хамбара и след това гледаше точно там, където беше той, докато види името му, това е единственото място, за което мога да се хвана, за да видя хак :)
 #21052  от 21Camper
 пет окт 01, 2010 9:00 pm
Teo нали искаше картата...

http://dox.bg/files/dw?a=743dbbc3dc" onclick="window.open(this.href);return false;
 #21070  от Th3 Sa1n7
 съб окт 02, 2010 12:31 am
Признавам, и аз много пъти сам го гледал.Като играе в сървъра, постоянно се чуват изрази като: admine ai naprai ne6to hak e tos camper ne vijda6 li ... и още много такива и аз им казвам че не мога да преценя. И почва една какафония в сървъра, и ми надуват главата. Почват и с админ рекуестите (/admin).... абе като се съберат ala-bala ,Player* и Camper* и не можеш прочетеш какво пише в чата. Има някой големи ламери, за които всеки който го киллне е хак и почват с 1 спам... абе ужас е понякога :) . До преди няколко дена ме питаха как се прави демо и какво е стеам. :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: ... Както и да е, пак да кажа не мога да преценя относно Camper*.

П.С. Дано оправите проблема.

:iplay: :iplay:
 #21073  от teneke
 съб окт 02, 2010 1:00 am
Някак си има специална тема за оплакване ...
Бях там и аз му казах да те гледа щото си беше ЯЯЯЯВЕН wall.
Още като влезнах на дъст2 влязох T и автоматично ме прати да те гледам. Беше хюмън портна се от едната база в другата през хикс-а и си за игра така все едно за тебе бялото от телепорта не съществува... знаеше къде са минах спек да гледам ама имаше една минута и ориентиран беше там.
Пусна нюк, казах му на пича, той почна да те гледа. По едно време в къщата Намчкваш 2-3 Т и остава само един който си върви шифтва си човека крие се не се показва по никакъв начин нямаше как да го знаеш. И ти си го уби през стената по най-хакерски начин. Играех и аз след няколко врътки правя ръш взимам 2 с глави на скок и се стрелям с трети... Тоя някой е от доло, тръгвам да бягам и почвам да правя лъжливи двиения както само аз си знам уж бягам падам пред база Т през цялото време мерничето ти ме следи и веднага след като се махна скалата от преде ти си ме уби ...
После явно се усети че някой те гледа и се поспря малко, даже на луд се правеше хюмъна пред тебе ти се праиш че не го виждаш ... !!! :swear: :swear: :swear:
 #21076  от OpueHTupaH
 съб окт 02, 2010 1:11 am
Мене това с хюмана много ме учуди. Или се подсигуряваше и чакаше да му изпише името да не се окаже зад кашона или се правеше на луд. На д2 те гледах че 1 хюман нямаше да не го видиш.
 #21176  от 21Camper
 съб окт 02, 2010 5:21 pm
цял ден чаках никой не писа, значи направо да питам.
Баня ще ми остане ли??
 #21211  от teneke
 съб окт 02, 2010 7:25 pm
OpueHTupaH написа:http://www.iplay.bg/forum/viewtopic.php?f=16&t=22 ето тука се пише...
иначе ето ти демото дако някой мисли че съм в грешка добре
http://dox.bg/files/dw?a=8daffbab53" onclick="window.open(this.href);return false;

Тука кампърчо не очаквай някой да ти обърне внимание ;)