Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #19751  от danieldv
 пет сеп 24, 2010 3:38 pm
:tooth:
Искам да запитам админчетата как определяте кой на колко години е?????
Чак се притесних да си пусна кандидатура с моите 30 годинки !!!
Давам ви пример нападате полина , че не била на 22 за която мога да гарантирам, че е на 22 (познавам я, пием кафета редовно). Прочетох всички кандидатури основния ви проблем е годините решавате, че някой не е на толкова и край.
Прави ви кеф да оплюете някой, а ако ви повишат тон и раздавате банове.
Та отговорете ми на въпроса как ще разберете аз на колко години съм? :thank_you:
 #19753  от Gooner
 пет сеп 24, 2010 3:47 pm
Приятелю, виж и пред последният коментар в кандидатурата и , забрави, че я познаваш ( ако наистина е така ) и кажи с ръка на сърцето, че това е коментар на 22 годишен човек. Както обичам да казвам '' - Това е нелепо !''
Ние никога не можем да бъдем сигурни в годините на някого, но като пише , мисли и какво ли още не, като 13 годишен пубер е извинявай ама няма как да се въздържа/въздържим от коментар. Работата е там , че има много деца които лъжат за годините си и ни е вече навик , ако мога така да го нарека , да гледаме с недоверие. Човек може и на 40 да е , но да е по-глупав от малчуганите.

Поздрави , Gooner.
 #19773  от beBoss
 пет сеп 24, 2010 5:32 pm
Gooner е много прав, най вече "това е нелепо". По коментарите си личи доста ама доста, кой как разсъждава и само 4 или 5 процента могат да ни заблодят с това, че не са на тези години, които пишат. А това е малък процент. И да може да е 12 годишен ама като пише правилно, разсъждава правилно може да ни заблуди ама да си на 23, 33, 43 и да пишеш или да разсъждаваш като "пубер", макар думата да не заслужава да стои в кавички, е няма как да не гледаме с недоверие.
 #19777  от polina
 пет сеп 24, 2010 5:36 pm
Gooner написа:Приятелю, виж и пред последният коментар в кандидатурата и , забрави, че я познаваш ( ако наистина е така ) и кажи с ръка на сърцето, че това е коментар на 22 годишен човек. Както обичам да казвам '' - Това е нелепо !''
Ние никога не можем да бъдем сигурни в годините на някого, но като пише , мисли и какво ли още не, като 13 годишен пубер е извинявай ама няма как да се въздържа/въздържим от коментар. Работата е там , че има много деца които лъжат за годините си и ни е вече навик , ако мога така да го нарека , да гледаме с недоверие. Човек може и на 40 да е , но да е по-глупав от малчуганите.

Поздрави , Gooner.
Ти за какъв се помисли бе момче , че ще казваш кой ще забравя и кой какво ще прави ! Ти изобщо наясно ли си какви ги приказваш ,я се вземи малко в ръце че ставаш смешен !
 #19783  от polina
 пет сеп 24, 2010 5:45 pm
Кажи кое ти подсказа че съм на 13 години ! Ти някакъв пророк ли си че не мога да се сетя , и моля те не се прави на този който не си, че почнах да те сажелявам !
 #19784  от Gooner
 пет сеп 24, 2010 5:51 pm
Това , че си по-неграмотна(ако си момиче де...) дори и от 12 годишният ми братовчед. Това, че не можеш да схванеш едно просто изречение( Реакцията ти в горният пост). Жалко, наистина твърде жалко ако си на 22.