Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #18924  от teneke
 съб сеп 18, 2010 11:57 pm
Изображение

Изображение

Изображение

САЙТ, ФОРУМ, няма братче такива екстри мозилата не ме пуска а от последната картинка се вижда какво става след като му дам да ме пусне все пак във страницата. На всеки клик в/у линк ми изкарва същия ерор. Нали не че нещо ама като цяло не е хубаво :)

Изображение

През IE няма проблем, аз не ми пречи ама някой пичове са свикнали през мозила, не е само с мен проблема, на някой бифши колеги също им се появява това червеното гадното...
Последна промяна от teneke на нед сеп 19, 2010 12:03 am, променено общо 1 път.
 #18925  от Slackware
 нед сеп 19, 2010 12:02 am
Това е факт и не само Iplay има този проблем. За момента нямам много информация, утре най-вероятно ще се поразровя и може би ще открия виновника за това.

За тези които ползват мозила, ако искате да посещавате сайта/форума направете следното:

От менюто на mozilla -

1) Инструменти
2) Настройки
3) Сигурност -> махате отметката на "Блокиране на сайтове - докладвани като "атакуващи"
 #18932  от Th3 Sa1n7
 нед сеп 19, 2010 12:38 am
И аз имах същият проблем, но след помоща на Slackware всичко се оправи. :)

:iplay: :iplay:
 #18933  от drunKK
 нед сеп 19, 2010 12:54 am
Кофти, проблема го има и при Google Chrome.
Реално има ли някаква "заплаха"?
Защо е докладвано, толкова идиоти ли има?
И все пак не искам да рискувам, докато го оправите ще влизам през прокси. :)
 #18934  от beBoss
 нед сеп 19, 2010 12:59 am
Ето го решението на проблема Ви.
 #18935  от teneke
 нед сеп 19, 2010 1:03 am
Хах, всеки със предпочитанията си аз лично съм свикнал както на бъгавата забиваща тежка но все пак бърза мозила така и на бъгавия забиващ тежък и бавен IE Хром не ми бачка опера просто не ме кефи ... :huh:
 #18936  от drunKK
 нед сеп 19, 2010 1:06 am
beBoss написа:Ето го решението на проблема Ви.
Шегуваш ли се? За мен Опера е най-тежкия браузър!
Като го сложих преди седмица, за по-малко от 2 часа имаше почти 200 МБ кеш. :bl:
Да не говорим, че за 5 таба ми взима 350+ K. :bl:
 #18937  от beBoss
 нед сеп 19, 2010 1:09 am
Взима според възможностите на компютъра ти. И защо да се шегувам ? Все пак е най-бързия браузер. А мозила не е по-лека и това е доказано, за скорост пък няма, какво да я обсъждаме, тя е извън играта :D Хрома е горе-долу добре ама пъке бъгав да не говорим, че всеки таб му е процес, а не нишка, което тормози скришум компютъра :D
 #18938  от teneke
 нед сеп 19, 2010 1:23 am
За мене въпреки бъговете мозила е най-добрата нищо че збавиа сече и преди една седмица се изтри и реинсталира сама ...

И ако не беше ей тва доло щеше да е перфектна

Изображение